6 míst v domě, kam nelze dávat peníze, pokud chcete být bohatý

Všichni chtějí žít dobře, aby bylo vždy dost peněz na nezbytné věci. Proto je třeba s penězi zacházet opatrně, zejména s úsporami a výběrem správného místa pro uložení hotovosti.

Zdroj:youtube.com

Podle různých známých učení a studií, jako je feng shui, se doporučuje ponechat peníze v jihovýchodní části domu, v zóně bohatství. Ne všechna místa jsou však k tomu vhodná.

Ve vašem domě jsou místa, kde se nedoporučuje úspora kvůli negativní energii:

1. Vana nebo toaleta

Pokud si vzpomeneme na hollywoodské filmy, majitelé domů často skrývají své úspory v odtokových nádržích, pod vanou atd. Esoterici jsou kategoricky proti těmto skladovacím místům. Voda, která neustále proudí v koupelnách a toaletách, tak myje peníze ze života člověka.

Zdroj:youtube.com

2. Ložnice

Dalším místem, které není vhodné pro ukládání a hromadění peněz, je ložnice. Podle taoistické praxe feng shui se zdá, že v této místnosti peníze spí. Leží mrtví a odmítají se množit. Předpokládá se, že v první den nového měsíce se doporučuje dát peníze pod polštář v noci. Tato metoda může zvýšit váš příjem. Po noci pod polštářem však musíte peníze dát pryč z ložnice.

Zdroj:youtube.com

3. Chodba

Dalším místem, kde by neměly být peníze uloženy, je chodba. Neustálé otevírání dveří vyvolává odliv peněz z bytu. Kromě toho se na chodbě shromažďuje spousta energie jiných lidí, zejména pokud jsou v domě často hosté. Ne vždy je to pozitivní, což má také negativní dopad na finance.

4. Knihy a fotografie

Může to znít divně, ale tyto objekty jsou často zdrojem negativní energie. Proto se nedoporučuje vkládat peníze do fotorámečků nebo se schovávat mezi stránky knih. Esoterici věří, že ukládání úspor na těchto místech povede nejen k nedostatku úspor, ale také k aktivnímu odlivu peněz z domova.

Zdroj:youtube.com

5. Staré oblečení

Někteří z nás, kteří mají obrovské zásoby oblečení, se rozhodnou dát peníze do kapsy starého kabátu, bundy nebo pláště. Myšlenka není špatná, protože pro zloděje bude opravdu těžké najít bankovky v hromadě oblečení, ale esoterici nedoporučují používat tuto metodu. Je to všechno o energii, kterou „pohlcují“ staré věci.

6. Zrcadlo

Podle mnoha lidí spojených s esoterikem je zrcadlo vstupem do posmrtného života. Na základě toho mohou peníze umístěné mezi stěnou a zrcadlem vést k jejich odlivu z tohoto světa do jiného. Tato teorie může být velmi mystická, ale odborníci tvrdí, že nemusíte ji ignorovat. Některé neopatrné akce vlastníků bytů mohou vést k otevření portálu a neustálému odlivu peněz.

Zdroj:youtube.com

Kam tedy ukládat peníze?

Kuchyně je ideálním místem pro ukládání peněz za účelem jejich zvýšení. S množením je spojena velmi pozitivní energie. Doporučuje se dát úspory do krásné nádoby, zavřít ji a dát nádobu na bezpečné místo, co nejdále od cizích očí.

Share