Dobrovolníci po dobu 9 hodin umývali psa zcela pokrytého pryskyřicí: jak to dopadlo

Díky argentinské neziskové organizaci zvané Proyecto 4 Patas a několika dalším dobrovolníkům se podařilo zachránit psa jménem Aloe. Zvíře bylo zcela pokryto pryskyřicí a znehybněno. Kdyby nebylo lidí, kteří dorazili včas, pes by s největší pravděpodobností zemřel.

Zdroj: slonn.me

Tato nepříjemná událost se stala poblíž argentinského města Libertad. Pes byl nalezen zcela pokrytý pryskyřicí místními dětmi. Když viděli tuto hrůzu, pospíchali domů a všechno řekli rodičům. A té se obrátili na příslušnou organizaci pro záchranu zvířat.

Zdroj: slonn.me

Asi devět hodin po sobě lidé myli zvíře. K tomu potřebovali 50 litrů rostlinného oleje! Dobrovolníci pochopili, že zvíře může každou chvíli zemřít, a proto jednali co nejrychleji. Po první koupeli se pes trochu uvolnil. Zřejmě si zvíře uvědomilo, že mu lidé pomáhají.

Zdroj: slonn.me

Když byla Aloe konečně vysvobozená, lidé si mysleli, že bude hladová a vyčerpaná. Jediné, co zvíře chtělo, bylo obejmout a lízat své zachránce. Díky tvrdé a dobře koordinované práci lidí bylo zvíře zachráněno. Stačí se podívat na to, jak krásná je Aloe. Jakmile se její zdravotní stav zlepší, najdou pro ni dobrovolníci milující rodinu, kde bude zcela v bezpečí.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Share