Anička Slováčková zveřejnila dojemnou zpověď: bojí se o vlastní život

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková o víkendu oslavila 25. narozeniny a na sociálních sítích promluvila o tom, jak se změnil její život během posledního roka. Hvězda seriálu ordinace prozradila, že nebyla během léčby rakoviny tak silná, jak si někdo mohl myslet.

Zdroj: tojesenzace.cz

Kvůli zákeřné nemoci její plány se silně změnily a určitě jsou odlišné od plánů její vrstevnic. Za poslední rok se život dcery Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka otočil o 180 stupňů.

„Tento rok mi dal sebepoznání, popostrčil mě v dlouhé cestě sebelásky,“ začala Slováčková s tím, že teď pochopila, jak její plánování bylo naivní.

Zdroj: super.cz

Herečka je přesvědčená, že bychom měli žit každý den tak, jako by byl ten poslední. A to určitě ví, o čem mluví.

Slováčková říká, že ni není věčně a dobré časy není výjimkou. Musí je někdy vyměnit i něco špatného.

Zdroj: showjanakrause.cz

Anička uznává, že na veřejnosti možná vypadá statečně, ale uvnitř to vůbec tak není. Herečka tvrdí, že může občas probrečet několik hodin a v nejhorších chvilkách hledá novou cestu a síly.

Zdroj: blesk.cz

Slováčková dojemně dodala, že si teď získala „novou formu strachu“. Bojí se o vlastní život a uvědomuje si vlastní smrtelnost.

Také se mladá zpěvačka naučila mluvit o tom, jak se cítí a nestydět se za své emoce.

Zdroj: extra.cz

Za své vyznání Slováčková získala mnoho komentářů od svých příznivců. Přání pod příspěvkem napsali například Dagmar Havlová a Monika Absolonová.

Anička stále pokračuje v léčbě, a nyní absolvuje chemoterapii v prášcích.

Zdroj: blesk.cz

Share