Test: co délka vlasů může říci o vaší povaze

Ženy rádi experimentují s vlasy, mění účes, barvu a délku.

Zdroj: marketium.ru

Nezapomeňte však, že se změnou účesu se změní i charakter ženy.

Dnes si promluvíme o vašem oblíbeném účesu a o tom, co může říct o vaší osobnosti.

Vyberte si z obrázků účes, který se nejvíc podobá vašemu.

№1

Zdroj: marketium.ru

Váš účes je přísný a konservativní. Totéž lze říci i o vás. Vždycky říkáte to, co si myslíte a nereagujete na maličkosti. Kolegy si vás cení za vaše ostré myšlení a schopnosti rozhodovat se během několika vteřin. I v těch nejdůležitějších okamžicích víte, jak zůstat v klidu.

№2

Zdroj: marketium.ru

Vždy máte kreativní účes, který vždycky pečlivě připravujete. I když se může zdát, že máte na hlavě chaos, vypadá to velmi stylově. Jste kreativní člověk, přistupujete k řešení problémů neobvyklým způsobem. Lidé obdivují váš vkus a schopnost vždy vypadat stylově.

№3

Zdroj: marketium.ru

Jste velmi starostlivý člověk. Víte jak projevovat soucit a je vám líto všech a všeho: koťat bez domova, cizinců, přátel atd. Lidé vás potřebují, jak rostlinka potřebuje zdroj světla. Na vaší cestě jsou často ti, kteří mají rádi vaši laskavost. Někdy musíte být trochu tvrdší, jinak se na krku velmi brzy objeví banda visících nohou.

№4

Zdroj: marketium.ru

Vaše vlasy již nejsou krátké, ale nejsou ani příliš dlouhé. To znamená, že jste všestranný člověk. Někdy jste uzavřený, jindy jste velmi přátelští. Někdy jste nadšeni a připraveni mluvit celé hodiny a někdy se chcete zavřít doma a týdny s nikým nemluvit. Můžete jakýmkoliv člověkem, a to je to, co všech ostatních k vám přitahuje.

№5

Zdroj: marketium.ru

Jste velmi logický a pragmatický člověk. Bez ohledu na situaci stojíte pevně na nohou a jste si jisti, že vše dopadne nejlépe. Pro vás je těžké vypadnout z vaši osobní životní cesty, ale pokud k tomu dojde, pak se rychle vrátíte vše do normálu. Jste spolehlivý přítel, který je vždy připraven pomocí.

№6

Zdroj: marketium.ru

Jste velmi spravedlivý člověk. Někdy možná i příliš férový! Lidé se na vás často obracejí s žádostí o radu nebo názor, protože jste vždy připraveni odpovědět čestně a bez emocí. Někdy vás můžou ostatní i urazit, aleten pocit nezůstane u vás na dlouho.

Share