„Je u nás pohoda a klid“: Dáda Patrasová prozradila, v jakém stavu je její vztah s manželem Felixem Slováčkem

Dáda Patrasová prozradila, v jakém stavu je její vztah s manželem Felixem Slováčkem. Umělkyně tvrdí, že se s ním aktuálně vídá každý den.

„V této době se mám asi jako všichni ostatní. Jsme stále zavření doma,“ řekla v rozhovoru Patrasová pro pořad Showtime. Zpěvačka dodává, že jí společnost dělají domácí mazlíčky a také manžel, který nosí domů potraviny a ona vaří.

Zdroj: youtube.com

„Teď jsem dělala super hovězí polévku, přinesl fantastické maso přímo od řezníka,“ řekla Dagmar s tím, že přítelkyně Slováčka asi mu moc nevaří.

Patrasová tvrdí, že manžel je doma denně. Felix Slováček vysvětlil, že tam chodí, protože vyklízí svou kancelář.

Zdroj: youtube.com

Umělkyně říká, že si denně volá se svým italským přítelem a na jejich vztahu se nic nemění.

Dáda Patrasová si postěžovala na dnešní složitou situaci. Nemůže si užívat společnosti svých dětí a sahá do finančních rezerv, protože práce téměř není.

Zdroj: youtube.com

Zpěvačka řekla, že se Slováček podílí na výdajích, které se týkají domu. Nosí také potraviny, ze kterých mu Dagmar vaří. „Je u nás pohoda a klid,“ dodává.

Saxofonista popsal i svůj aktuální stav ve vztahu s přítelkyní Lucií Gelemovou. Prý už to není takové, jak bylo na začátku a občas si něco navzájem vytknou. Považuje to ale za obyčejnou věc, která se stává v každém páru.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „TO JE TEN DŮVOD, PROČ S NÍM NEJSEM“: LELA CETEROVÁ OZNÁMILA, ŽE MÁ NOVÝ VZTAH

PŘEIPOMÍNÁME: DANIEL HŮLKA POVÍDAL FANOUŠKŮM, JAK TRÁVÍ OBDOBÍ PANDEMIE: MÍSTO KONCERTŮ PROCHÁZKY

Share