Žena vypadá na 20 let, i když má přes 40: Odkryla svá tajemství

Mnoho lidí si zvyklo, že po 40 letech už není možné vypadat atraktivně, tak, jak to bylo možné v mládí. Pokud se to někomu podaří, objevuje se velké množství otázek.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Každý se okamžitě myslí, že má dobré geny. Člověk má dojem, že se stačí narodit od krásných rodičů, takže později nebudete mít žádné problémy s postavou.

Zdroj: mardentro.ru

Tato žena má 43 let, ale nejspíše, nikdo neřekne, že má více než 20. Svůj vzhled objasňuje přísným dodržováním režimu, správnou stravou, cvičením a péči o pleť.

Zdroj: mardentro.ru

Tchajwanská designérka Lur Xu svým vzhledem dlouho udivovala svou rodinu a známých. Jde o to, že známé a příbuzní ženy vědí, že jí je už skoro padesát. Cizí lidi nic nepřekvapuje, protože věří, že je jí kolem dvaceti.

Zdroj: mardentro.ru

Jak může vypadat tak mladistvě?
Lur ujišťuje, že dodržuje přísnou dietu, cvičební režim a sama vyvinula péči o pleť, což jí umožňuje dosáhnout takových fenomenálních výsledků.

Zdroj: mardentro.ru

Také žena raději nezůstane na slunci po dlouhou dobu, protože to vysušuje pokožku a přispívá k rozvoji vrásek. Také používá opalovací krém, kdykoli jde ven, protože na Tchaj-wanu je převážně slunečno.

PSALI JSME: VNOUČATA DOSTALA OD DĚDEČKA DĚDICTVÍ V PODOBĚ OBRAZU, JEHOŽ TAJEMSTVÍ SE PODAŘILO ODHALIT AŽ PO 80 LETECH

ČTĚTE TAKÉ: „BYLO TO STAROMÓDNÍ, ALE STALO SE TO PŘÍLIŠ SMUTNÉ“: UŽIVATELÉ NA INTERNETU OSTŘE KRITIZOVALI RENOVACI KUCHYNĚ, KTEROU VNOUČATA UDĚLALI PRO SVOU BABIČKU

Share