Dagmar Patrasová promluvila o svých obavách o dceru Aničku Slováčkovou: herečka má jedno velké přání

Královna dětských srdcí a herečka Dagmar Patrasová vyjádřila svůj názor na koronavirus a promluvila o svém velkém přání. Kromě toho promluvila o své dceři Aničce Slováčkové. Informoval o tom portál eXtra.cz.

Dáda Patrasová přiznává, že má nyní velké obavy o život svých rodinných příslušníků: „Mám velký strach o svou dceru, o svého syna, vnuky, o manžela“.

Samozřejmě se bojí o zdraví své dcery Aničky Slováčkové, která nedávno překonala rakovinu prsu, ale i o zdraví syna, vnoučat a svého manžela.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Zatím nikdo v jejich rodině se koronavirem nenakazil a ona také. Moc by si přála, aby se to nestalo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Teď jsem dostala krásnou knížku od Haliny Pawlowské o tom, jak přežít koronavirus, za což jí moc děkuji,“ řekla Dagmar Patrasová.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Nyní je herečka většinu svého času buď doma, nebo na zahradě. Snaží se chodit do obchodů co nejméně, rychle koupit vše potřebné a rychle se vrátit domů.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

S ní je v neustálém kontaktu, ledaže její pejsek a kočka. Doma většinou vaří, uklízí a dělá další domácí práce. Podle ní se toho moc nezměnilo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Nyní má jedno velké přání, a to, aby tento koronavirus zmizel. Chce, aby se život opět vrátil k normálu, aby se všichni mohli volně pohybovat, dýchat a nebát se.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Dagmar Patrasová se teď nejvíc bojí o svou dceru Aničku. Ale naštěstí s Aničkou Slováčkovou je zatím všechno v pořádku, vypadá dobře a je šťastná.

Psali jsme: Oheň téměř nechal herečku bez domova na Vánoce: Dana Moravková řekla, jak se s požárem dokázala vyrovnat

PSALI JSME: „RODINA, RODINNÝ ČAS. SPOLU“: VLAĎKA ERBOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU S EXMANŽELEM A JEJICH DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: MOJE STARŠÍ MATKA SE PŘESTĚHOVALA KE MNĚ. NEMOHLA JSEM ODMÍTNOUT, PROTOŽE TEN BYT MI DAROVALA ONA. ALE ŽÍT S NÍ TAKY NECHCI

Share