Dcera Lucie Borhyové vypadá přesně jako její maminka: „Linduška je úplně tvoje stoprocentní kopie,“ to bylo jasné díky zveřejněným fotografiím a některým komentářům

Všem fanouškům Lucie Borhyové se moc líbí, když je potěší svými novými snímky. Každý má rád, když zveřejňuje fotky v plavkách, protože pak mohou vidět její ženské vnady, které obvykle nejsou vidět v televizi. Nicméně nedávno zveřejněné její fotky z archivu, kdy ještě byla malá holčička, jsou pro mnohé také zajímavé.

Ale když zveřejnila tyto fotky z dětství, ne každý si uvědomil, že je to ona. Někteří si mysleli, že to jsou fotky její dcery Lindy.

Zdroj: Instagram

Lucie Borhyová patří k těm celebritám, které raději své děti na veřejnosti neukazují. Její blízcí však její dceru určitě viděli a vědí, jak vypadá.

Zdroj: Instagram

„Krásná a tady je tedy vidět, že Linduška je úplně tvoje stoprocentní kopie,“ napsala jedna komentátorka.

Zdroj: Instagram

Je pravděpodobné, že tato žena osobně zná známou moderátorku a viděla její dceru. Tato komentátorka má dokonce řecké příjmení, Lucie Borhyová má některé známé z Řecka.

Zdroj: Instagram

Otcem jejího syna Lucase je řecký podnikatel Nicolaos Papadakis. Lucie Borhyová tak každé léto společně se svou rodinou odpočívá na řeckém ostrově Kréta, kde má svůj byznys její bývalý partner.

Zdroj: Instagram

Na zveřejněných fotkách z dětství je vidět, jak malá Lucie jí dort. Ona i teď miluje něco sladkého, ale její postava je velmi atraktivní.

Share