Akce před oficiálním zahájením výstavy iMucha: Jake celebrity zúčastnili výstavu a kdo byl bez partnerů

Možnosti na zábavu po uvolnění opatřeni je vice. Akce, která je oficiálním zahájením výstavy „iMucha – slavná sbírka v pohybu“, zúčastnilo mnoho českých hvězd, někteří dokonce i bez svých poloviček.

Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz

Moderátorka Gábina Partyšová (42) se ukázala mezi prvních hostů. Odhalila, že během karantény moc času trávila na zahradě.

Zdroj: blesk.cz

Vernisáž iMucha zúčastnila i Míša Maurerová (40), která na výstavu došla bez rodiny. Lístek prý dostala za odměnu.

Podílel na přípravě Michal Dvořák (54). Došel tam také spolu s manželkou Lucií. Vlastina Svátková Kounická (38) tam dorazila v oděvu, které udělala sama a navíc prozradila, že dokončila svou 4. knihu. Dostali se do expozici hudebník Petr Kutheil (39) se svou polovičkou.

Zdroj: blesk.cz

Po karanténě se dalo vidět i zpěvačku Olgu Lounovou (39), která o svých milostných vztazích moc nehovoří. Opakem je zpěvačka Elis Mrázová (26), která odhalila, že její srdce je volné, dokonce i laškovala, že partnera nemá, ale má partnerky, a to její psí fenku. Herečka Bára Mottlová (34) podle všech také dorazila bez partnera, stejně jako i Pavlína Němcová (47).

Zdroj: blesk.cz

Herečka Míša Tomešová(29) si užívala čas na výstavě bez manžele a děti.
V šatech známé designérky Blanky Matragi (67) přišla Lilia Khousnoutdinova (32), také ale bez partnera. Zavítal tam i český premiér Andrej Babiš (65), který si užil výstavu.

Zdroj: blesk.cz

Známé hosty se mohli těšit na digitalizací a zázračné nadání Alfonse Muchy. Jeho expozice dříve patřili k nejoblíbenějším výstavám. Kolekce děl jsou nyní ve vlastnosti tenista Ivana Lendla.

Share