“Dítě budeme vychovávat v novém bytě”: Bohuš Matuš a Lucie promluvili o porodu

Česky zpěvák Bohuš Matuš před několika dny oslavil své 47. narozeniny. Oslavu měl spolu se svou rodinou, a pro fanoušky uspořádal malý koncert spolu se zpěvačkou Magdou Malou.

Zdroj: tydeniky.cz

Se svou o 30 let mladší přítelkyni Lucinkou se moc těší na své první dítě. Pár se rozhodl přestěhovat do nového bytu, který je mnohem větší než minulý. Bohuš se svou partnerkou budou bydlet v Bohnicích.

Pár také začíná k miminku připravovat výbavičku. “Něco málo už máme, něco jsme dostali a něco jsme koupili, a ještě je toho hodně, co pořídit. Hodně dárku nám posílají naši fanoušci,” uvedla mladá Lucinka.

Zdroj: idnes.cz

Pár na jménu ještě neshodl. “Já jsem vymyslel krásná jména, ale Lucinka bude mít poslední slovo,” uvedl zpěvák, který dodal, že jméno řeknou veřejnosti po porodu miminka.

Lucinka po narození dítěte plánuje založit YouTube kanál, protože to žádají fanoušci na Instagramu. Bude natáčet videa o svém dítěti. “Udělám to po porodu, ale když budu mít hodně sledujících na sociálních sítích, ale možná i dříve,” řekla přítelkyně Matuše.

Zdroj: expres.cz

Bohuš, kromě zpívání se chystá do divadla Broadway, kde s Daném Hůlkou a Marianem Vojtkem bude hrát v představení Kat Mydlář.

Také zpěvák se moc těší na projekt Františka Janečka Pes upírů, premiéra kterého by měla být v zimě. “Janeček mi volal, že se mnou počítá, což pro mě je jeden z nejkrásnějších dárků,” uvedl Matuš.

Zdroi: ahaonline.cz

Share