Herec Josef Abrhám se bojí opouštět domov: Dokonce se prý vyhýbá vycházkám na zahradu

Josef Abrhám má velké obavy o svou manželku Libuši Šafránkovou. Kvůli tomu nemohl ani převzít cenu Thálie. Obává se, že domu přinese koronavir, a proto ho ani neopouští.

Dokonce se vyhýbá vycházkám na zahradu. Informuje o tom web ahaonline.cz.

Zdroj: ahaonline.cz

Herec nechce ohrozit svou milovanou ženu, která je v ohrožené skupině. Před časem totiž přišla o část plic kvůli těžkému onemocnění.

Nyní proto Josef Abrhám nechce riskovat a vyhýbá se společenským akcím. Nezúčastnil se tak i udělování Cen Thálie. Tam měl dostat úžasnou vázu od Bořka Šípka a nechtěl, aby mu ji dovezli domů.

Zdroj: youtube.com

Jeden z jejich sousedů prozradil, že pár už dlouho neviděl, ale ví , že vše je v pořádku Josef Abrhám s manželkou se jenom chrání.

Smrt herce doslova pronásleduje. V minulosti již přišel o svou setru Elenu, která zemřela v mladém věku kvůli leukémii. V rodině měl hodně i slavných osobností, které už ale také nejsou mezi námi.

Zdroj: youtube.com

Byl to například jeho strýc herec Martin Holý, kterého můžete vidět v oscarovém filmu Ochod na korze. Po smrti je také Josef Abrhámů bratranec Martin Holý, který se také prosadil v herectví.

Na ČT Art v rámci cyklu osmi medailonů se měl objevit i Josef Abrhám, ale natáčení se nezúčastnil. O jeho Činoherním klubu bude mluvit kolega Jan Kačer.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „BUDE TĚŽKÝ POKRAČOVAT DÁL BEZ TEBE“: ESTER JANEČKOVÁ POSLALA DO NEBE MAMINCE DOJEMNÝ VZKAZ

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ PROZRADILA, JAK OSLAVÍ LETOŠNÍ VÁNOCE, KTERÉ JÍ VŽDY PŘIPOMÍNAJÍ MANŽELA: NYNÍ CHCE ČERNOU BARVU ODLOŽIT

Share