Toulavý pes strávil celý život na okraji opuštěné silnice, ale neztrácel naději: nakonec si ho všimli a byl odvezen do útulku

V roce 2019 během programu sterilizace toulavých zvířat v Rumunsku se zaměstnancům organizace Howl of a Dog podařilo seznámit se s psem jménem Remy.

Zdroj: youtube.com

Pracovníci Howl of a Dog se rozhodli vzít Remyho do útulku a pokusit se mu najít nové majitele. Díky jejich úsilí začátkem tohoto roku se psovi podařilo najít nový domov v Severní Karolíně.

Zdroj: apost.com

Jak uvádí ve videu, které zveřejnil Howl of a Dog, v roce 2019 žil Remy na ulici v rumunské vesnici. Majitelé pes neměl, i když ho jedna žena z obchodu s potravinami pravidelně krmila.

Zdroj: apost.com

Bohužel, jak uvádějí pracovníci Howl of a Dog, někteří rumunští psi nejsou považováni za domácí mazlíčky, ale spíše za „nástroje“ k ochraně před nebezpečím. Navzdory drsným okolnostem svého života Remy nikdy neztratil naději.

Zdroj: apost.com

V loňském roce v rámci konání programu kastrace toulavých zvířat v Rumunsku tým Howl of A Dog se rozhodl vzít Remy k sobě do útulku pro provedení kastrace a následné očkování.

Zdroj: apost.com

Po dokončení všech potřebných postupů bylo na stránkách organizace umístěno oznámení, že Remy hledá milující rodinu. Nové majitele se podařilo najít v americké Severní Karolíně, jak uvedli na facebookoví stránce, která patří útulku.

Zdroj: apost.com

V souvislosti se stěhováním musel Remy dokonce změnit přezdívku — nová rodina mu říká Milo.

„Budeme i nadále zveřejňovat zprávy o Remy, ale zatím chceme srdečně poděkovat rodině, která ho přijala k sobě, stejně jako všem těm, kteří si ho také chtěli vzít a napsali nám o tom. Děkuji moc za vaši ochotu pomoci psovi, který se dostal do potíží!“

PSALI JSME: „CO TO TADY VYROSTLO“: ŽENA SI KOUPILA ŠTĚNĚ JORKŠÍRSKÉHO TERIÉRA BEZ PAPÍRŮ A LEVNĚJI NEŽ OD JINÝCH PRODEJCŮ. PES VYROSTL A PŘEKVAPIL SVÝM VZHLEDEM

PŘIPOMÍNÁME: PES VTRHL DO KOUPELNY A PŘIŠEL ZA ŽENOU: KDYŽ SI UVĚDOMILA DŮVOD, SPĚCHALA ZACHRÁNIT RODINU

Share