Holka ze zvědavosti nahrála “hlas” veverky. Video už má přes 13 milionů zhlednutí

Všichni lidé obvykle obdivují, jak krásně vypadají veverky. Málokdo však ví, co veverky dokážou udělat zvukově. A tak se známá zooložka rozhodla postavit mikrofon před malou veverkou. Tohle překvapilo miliony lidí.

Nádherný “hlas” veverky

Známá zooložka a fotografka z Londýna, která žila několik měsíců v severním Švédsku, našla čtyři veverky, jejichž matku srazilo auto.

Rozhodla si vzít tato zvířátka k sobě a pak postupem času veverky začaly nejen důvěřovat Dani Connorové, ale také rozpoznávat její hlas.

Dani na nějaký čas stala jejích matkou, každý den navštěvuje veverky, zajišťuje, aby měli neustále vodu a jídlo. A poslední dobou udělala několik fotek. Jednoho dne při dalším krmení, které fotografka kombinovala s focením, dostala nápad umístit mikrofon vedle veverky.

Zdroj: fatelines.net

Povedlo se jí zaznamenat, jak zní veverka.

Zveřejněním tohoto videa na sociálních sítích Dani se podařilo nasbírat třináct milionů zhlédnutí a pořád se toto číslo neustále zvětšuje.

Jak řekla Dani, ona fotila v lese krásnou veverku, která se jmenovala Remy. Okamžitě šla do lesa, když našla ji smrtelně zraněnou, protože chtěla tam najít její malé veverky. Zdálo se, že to nebylo možné, ale fotografka měla štěstí. Brzy v lese objevila malé veverky.

Zdroj: fatelines.net

Nejprve chtěla Dani dát veverky do přírodní rezervy, ale byly příliš malí na to, aby přežily sami. Když jim fotografka nechala jídlo, tak jedli.

Uvědomiv, že malé veverky mají zuby, Dani začala chodit do lesa, kde trávila s nimi spoustu času a krmila je. Takže si na ni zvykly a úplně se přestaly bát.

Share