Horoskop ženy: jaká je atmosféra v domě každého znamení zvěrokruhu

Hvězdy o vás vědí všechno!

Beran

Zdroj: poshepky.com

Beran – skuteční majitelé, kteří se nevzdají své vlastní rady. Nemilují svůj domov a vše zde patří výhradně jim.

Partnerství je mimo zájmy Berana. Beran není nejlepší hostitel.

Býk

Zdroj: poshepky.com

Býk dokonale zajišťuje pohodlí domova. Na policích má všechno, v minutách, přesně podle receptů. V kuchyni a při úklidu nezmění zavedený pořádek jednou provždy.

Tyto znamení zbožňují luxusní design domu a utrácí spoustu peněz na bydlení.

Blíženci

Zdroj: poshepky.com

Blíženci chtějí být neustále v pohybu a něco měnit. Budou rychle pohybovat nábytkem nebo kupovat nové interiérové ​​předměty.

Domov Blíženců je tichý, protože tam jen zřídka chodí. Také se jim nelíbí čištění po dlouhou dobu, je lepší okamžitě uklidit v kuchyni nebo otřít prach než odložit všechny manipulace o víkend, aby bylo možné provést obecné čištění.

Rak

Zdroj: poshepky.com

Rak vnímá dům. Nejde jen o životní prostor, ale o objekt, ke kterému tito lidé cítí silný pocit připoutanosti.

Slečna Rak nemůže jen vzít a udělat něco užitečného, ​​musí to hrdinsky překonat. Udělá všechno, když ji bude chválit její rodina.

Lev

Zdroj: poshepky.com

Lev je znamení, kterému nevadí převod všech domácích prací na ostatní. Neradi si pohrávají s těmito nebo jinými domácími pracemi.

Ale jak vypadá jejich dům, je pro Lvy zvláštní význam. Není nutné, aby všechno jiskřilo nádherou – je to stereotyp.

Žádný Lev však nedovolí, aby byla do jeho domu přivedena věc, která by nebyla hodná.

Panna

Zdroj: poshepky.com

Panenskému domu vládne její vlastní království a každý musí žít podle jeho pravidel. Nakonec se Panna tak chová z nějakého důvodu: investují hodně energie, talentu a trpělivosti do vytváření útulnosti a pohodlí v místnosti.

Vždy mají všechno na svém místě. V domě není nic zbytečného.

Váhy

Zdroj: poshepky.com

Váhy milují harmonii ve všem, totéž platí pro dům. Rychle a snadno zvládnou domácí práce a udržují je čisté. Nejčastěji jsou jejich domy vyráběny ve stylu minimalismu.

Váhy se také mohou chovat úplně jinak, pokud se setkají s partnerem, který se nechce čistit. V takových podmínkách se budou cítit pohodlně.

Štír

Zdroj: poshepky.com

Štír jsou konstantní rozdíly. Neradi dělají několik věcí najednou, takže bude pro ně kompromisem věnovat více pozornosti jejich vlastnímu vzhledu než pohodlí domova. Ztrápené znamení, které by nevynakládalo peníze na zlepšení života.

Střelec

Zdroj: poshepky.com

Doma tráví málo času, takže nepovažuje za nutné všechno uklízet. Střelci milují hosty a všichni jeho návštěvníci budou šokováni starou službou a nedostatkem jediného stylu nábytku.

Střelci preferují funkčnost před okázalostí.

Kozoroh

Zdroj: poshepky.com

Kozorohové jsou tak pečliví lidé, že často mají dokonalou čistotu. Mohou trávit hodiny úklidem, aby dosáhli dokonalosti domu.

Ale jeho dům bude jako všichni ostatní, obyčejný v interiéru.

Vodnář

Zdroj: poshepky.com

Dům Vodnáře vypadá, jako by v něm explodovala bomba. Umí dobře vařit, ale zařídit si pohodlí domova – nejde o ně.

Pokud Vodnář žije sám, jeho domov bude vypadat jako neobývané parkoviště.

Ryby

Zdroj: poshepky.com

Ryby milují vodu, takže v jejich domovech najdete mnoho prvků spojených s tímto – jsou to akvária nebo ozdobné fontány nebo obrazy s mořskými scenériemi.

Ryby jsou velmi pohostinné, takže mohou pozvat i cizince. Partner pro ryby může vždy počítat s čistotou v místnosti zdobené jemným estetickým smyslem.

Share