Květiny podle horoskopu: Které vám přinesou radost a štěstí

Astrologové věří, že květiny jsou nezbytné pro každého. Hlavní věc je vědět, jaké květiny si vybrat pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Zdroj: zatyshok.net.ua

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu mají silný charakter. Není divu, že květiny, které jsou vhodné pro Berana, mají teplé barvy (červená, vínová, růžová, oranžová). Zahradní pelargónie, indická (nebo japonská) azalka a královská begonie jsou pro Berana nejlepší.

Lev

Zdroj: zatyshok.net.ua

Lvi musí v domě udržovat jasně kvetoucí rostliny. A aby byli emocionálně a fyzicky vždy v pořádku, měli by tito lidé mít buď čínskou růži, pelargonií nebo mimózu.

Ibišek pomáhá zbavit se lenivosti těm, kteří jsou zvyklí trávit spoustu času ležením na gauči. Stejný květ dodá mír a sílu, pomůže chránit před manipulacemi ve vašem prostředí.

Střelec

Zdroj: zatyshok.net.ua

Bonsai je vhodný pro Střelce, kteří budou primárně chránit tělo před nemocemi. Nejvhodnější rostliny pro toto znamení by také měly být citron, posvátný fíkus, domácí hrozny a tchýnin jazyk (sansevieria).

Býk

Zdroj: zatyshok.net.ua

Pro tyto znamení zvěrokruhu bude optimální volba silných a malých pokojových rostlin. Například fialka, kalanchoe, cyklamen, gloxinie – tahle krása pomůže Býkovi najít štěstí a žít bezpečném životem.

Panna

Zdroj: zatyshok.net.ua

Stejně jako charakter Panny je vhodná rostlina s pružným kmenem, jako je břečťan, asparagus, filodendron.

Také cissus pomáhá Panně přizpůsobit se jakýmkoli podmínkám, učí se cítit sebevědomě i v neobvyklé situaci. Například monstera vnáší do mysli pořádek, pomáhá skromnému člověku odhalit svůj talent.

Kozoroh

Zdroj: zatyshok.net.ua

Rostliny, které nevyžadují hojné zalévání, jsou pro toto znamení zvěrokruhu vhodnější. Proto patří mezi nejvhodnější kaktusy pustin, dracény, jehličnany, ficus elastica.

Fíkus přidá mír v domě Kozoroha. Tato rostlina nemá ráda přebytečnou vlhkost.

Blíženci

Zdroj: zatyshok.net.ua

Vhodné pro ně – popínavé rostliny. Například asparágus pomáhá určit cíle života a také způsoby, jak jich dosáhnout.

Kapradiny se hodí pro ty, kteří často nemají náladu. A existence tradescantia umožňuje Blížencům snadno odolávat obtíže a učit se více radovat z maličkostech.

Váhy

Zdroj: zatyshok.net.ua

Mezi příslušnými rostlinami pro toto znamení odborníci věnují pozornost indické azalce, malokvěté chryzantémě, ibišku, lilii, hortenzii.

Ještě je vhodná pro Váhy chryzantéma, která pomáhá najít rovnováhu mezi srdečními záležitostmi a zdravým rozumem. Pomůže uklidnit se, naučí se rozhodovat.

Vodnář

Zdroj: zatyshok.net.ua

Pro Vodnáře jsou vhodnější rostliny s bizarním tvarem, jako je maranta, coleus, paunsettia (pryšec). Správné rostliny pomohou zástupci tohoto znamení zvěrokruhu v boji proti nudě a těžkým myšlenkám.

Rak

Zdroj: zatyshok.net.ua

Rostliny milující vlhkost jsou nejvhodnější pro toto znamení zvěrokruhu. A tak byste měli získat hybridní fuchsii, aloe vera, americkou agáve nebo begonii. Vhodné rostliny pomáhají navazovat vztahy v rodině, vytvářet pohodlí v domě a udržovat duševní zdraví majitelů.

Štír

Zdroj: zatyshok.net.ua

Pro Štíry jsou vhodné rostliny, které mají krásný vzhled, ale často jsou pichlavé nebo dokonce jedovaté. Proto je vhodné získat pouštní kaktusy, monstera, aloe, sansevieria.

Ryby

Zdroj: zatyshok.net.ua

Orchideje jsou jednou z nejvhodnějších květin pro ryby. Tato křehká rostlina však překvapivě chrání svého majitele před nepříjemnými šoky, inspiruje, odvádí lenivost. Ryby mohou také mít například fíkus, lilie, voňavou pelargónii nebo papyrus tsiperus.

Nyní víte, které květiny rozhodně musíte mít doma, pokud chcete být šťastnějším člověkem.

Napište, jaké jsou vaše oblíbené květiny a jak zlepšují váš život?

Share