Majitelka hledala psa po celém domě, ale když ho našla, nevěděla, zda se má smát nebo plakat: Teď se hodí jen na soutěž krásy

Je třeba říct, že je těžké se nesmát při pohledu na psí tvář zachycenou při činu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dívka si všimla, že její pes Chloe dlouho nevydávala žádné zvuky. Vzhledem k tomu, že to majitelce připadalo divné, začala ho hledat ve všech místnostech. Nakonec našla domácího mazlíčka na koberci v obývacím pokoji, který něco chamtivě olizoval.

Chloe uslyšela, jak se majitelka přiblížila, a nevinně vzhlédla.

Potom vyšla najevo pravda a dáma pochopila, co její malý pes celou tu dobu dělá. Našel rtěnku na podlaze a najednou si myslel, že z toho bude skvělé občerstvení. Chudák pes měl rtěnku po celé tváři a obě přední tlapky.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zvíře okamžitě uvolnilo tubu rtěnky z úst, jako by se nic nestalo.

Ale při pohledu do očí majitelky si uvědomil, že udělal něco špatně. K překvapení Chloe se však majitelka snažila ze všech sil nezasmát.

Natočila tuto situaci. Dívka se pokusila svého psa pokárat, ale nemohla se na mazlíčka dívat vážným a rozzlobeným vzhledem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Chloe má strategii – aby jí nebylo tolik nadáváno, vyhýbá se pohledu své majitelky, aby ukázala, že se cítí provinile, ale zároveň se snaží lítostivě přimět člověka, aby se slitoval. A funguje to, protože ta dáma jí pořád odpouští.

PSALI JSME: MAJITEL ŠEL DO OBCHODU A NECHAL PSA V AUTĚ: PES NA SVÉHO MAJITELE NEMOHL DLOUHO ČEKAT, A ZAČAL TROUBIT

PŘIPOMÍNÁME: „ROZTOMILÝ „ROZHOVOR“ DVOJČAT, KTERÝ DOJAL TÉMĚŘ 22 MILIONŮ UŽIVATELŮ INTERNETU“ : TOTO VIDEO VÁS ZARUČENĚ ROZVESELÍ

Share