Horoskop na 24. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: den, kdy pocítíme přibývání energie

Obrovský příval energie, který lze dnes cítit, musí směřovat k dobrým skutkům.

Zdroj: tsn.ua

Den je příznivý pro charitativní práci a může se týkat jak bezdomovců, tak zvířat bez domova. U ostatních je vhodné dělat jen to, co přináší potěšení – nutná práce nepřinese dobré výsledky.

Beran (21.03 – 20.04)

Existuje velká pravděpodobnost velkých hotovostních příjmů, které je třeba utrácet extrémně šetrně: dnes můžete bezohledně promrhat vše, o čem budete pravděpodobně později litovat.

Býk (21.04 – 21.05)

Neměli byste odstrkovat milovaného člověka – kamaráda nebo přítele, který se v tento den rozhodne s vámi uzavřít mír – možná stojí za to pamatovat: na hádce, která se stala, je podíl vaší chyby.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Je důležité zacházet s pokušeními, která vycházejí od neznámých lidí, s maximální opatrností: existuje vysoké riziko podvodu, kterému se nicméně můžete snadno vyhnout.

Rak (22.06 – 22.07)

Je nepravděpodobné, že setkání s vaší starou láskou, které je v tento den docela možné, nepřivede váš starý vztah zpět do vašeho života, ale vzpomínky, které vám dá, budou pro vás nesmírně důležité.

Lev (23.07 – 21.08)

Den je příznivý pro ty aktivity, které jste ještě nezačali dělat: můžete například udělat generální úklid v domě nebo změnit něco v bytě.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Panna (22.08 – 23.09)

Ideální doba pro vyřešení vztahu se šéfem: pokud mu dlouhodobě plánujete nabídnout nový nápad nebo požádat o zvýšení platu, nepropásněte příznivou šanci.

Váhy (24.09 – 23.10)

Práce by neměla být překážkou komunikace s blízkými, které jste kvůli svému zaměstnání nedávno odsunuli do pozadí: dnes je vhodná doba ke změně této situaci.

Štír (24.10 – 22.11)

Bude možné navázat vztahy s milovanou osobou, s níž se vám, navzdory vzájemným soucitům, v poslední době podařilo pohádat, aniž byste ukrývali zlo, ale diskutováním o současné situaci.

Střelec (23.11 – 21.12)

Nemoc, kterou v tento den můžete pociťovat, bude pravděpodobně způsobena přepracováním, proto stojí za to se zpomalit a nejen pracovat, ale také odpočívat.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Pro ty, kteří se dlouhodobě připravují na realizaci nového profesionálního projektu, je hlavní věcí nepropásnout důležitou šanci, která jim bude předložena, a začít pracovat tímto směrem již dnes.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Nejlepším lékem na negativní energii, který vám brání dívat se na svět kolem vás a na vaše místo v něm z optimistického hlediska, je dělat svou oblíbenou věc, například šití nebo pletení.

Ryby (19.02 – 20.03)

Doporučuje se věnovat jeden den úklidu svého domova: pokud nemáte dostatek času a energie na běžné uklizení, alespoň umyjte podlahy a okna – váš dům bude okamžitě mnohem jasnější.

PSALI JSME: ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ RISKUJÍ ZTRATIT PRÁCI V PROSINCI

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÁ SE S VĚKEM STÁVAJÍ KRÁSNĚJŠÍMI

Share