Markéta Konvičková překvapila diváky Tváře: Kdo postoupil do finále populární show

V pátek večer se na obrazovkách českých diváků objevil nový díl populárního show Tvoje tvář má známý hlas. Nova ukázala fanouškům show semifinále, ve které se oblíbené české celebrity proměňují v zahraničních hvězd.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Nejvíc překvapila diváky a porotu česká zpěvačka Markéta Konvičková, které se zúčastnila populárního show sedm týdnů po porodu. Nepřišla na show sama, přivedla se sebou svého partnera a také svou malou dcerku Amalii.

Zdroj: novaplus.nova.cz

V semifinále vystoupili 8 účastníků, ze kterých jenom 4 prošli do finále. Nádherné vystoupení měl Albert Černý, který zpíval s Jitkou Boho a Markétou Konvičkovou populární hit One Night Only z populárního muzikálu Dreamgirls.

Zdroj: novaplus.nova.cz

Konvičková porodila dítě před 7. týdny, ale na jevišti byla velmi aktivní. Měla profesionální vystoupení. Vítězkou se stala herečka Erika Stárková, která se proslavila díky seriálu Most. Žena zpívala píseň z filmu 5. element, kterou ve filmu zpívala herečka z Francii Maïwenn.

Zdroj: novaplus.nova.cz

PSALI JSME: KDO Z ÚČASTNÍKŮ SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS BUDE ČELIT VELMI NELEHKÉMU ÚKOLU: BUDE SE MUSET VŽÍT DO ROLE PLAVALAGUNY Z PÁTÉHO ELEMENTU

PŘIPOMINAME: „CÍTILA JSEM TO. A TEĎ NIC“: SLAVNÁ ZPĚVAČKA MARTA KUBIŠOVÁ PROZRADILA, ŽE ZTATILA ČICH

Share