Matka byla ohromená, když se dozvěděla, co její dcera dělá se svým nevlastním otcem v autě. To vůbec nečekala vidět

S jakými pocity nevlastní otec začne hrát rodičovskou roli a jak zareaguje na svého nevlastního syna nebo nevlastní dceru?

Zdroj:ukr.media

Muž v této situaci je zpravidla přípraven optimistický. Je si docela jistý svou schopností navázat vztah s novým dítětem. Pokud však i dětí budou se k němu chovat stejným způsobem.

Tato podmínka totiž často není splněna. Dítě se s novým otcem setkává opatrně a dokonce často i agresivně. Následuje pak i reakce nevlastního otce a brzy se takový vztah rozpadne.

Zdroj:ukr.media

Spolu se svou rodinou tento skvělý táta natáčí videa ze svého každodenního života a už má miliony zhlédnutí.

Oba vypadají docela obyčejně. Roztomilá dívka sedící na zadním sedadle se zeptá: „Hálo, tati! Chceš poslouchat něco v rádiu? “

Zdroj:ukr.media

Cole rád souhlasí a zapne rádio. Poté následuje fantastický mix několika různých písní a pro každou písní Cole a Everly mají nový kostým. Není nutné říkat, že jejich vystoupení je opravdu něco!

Zdroj:ukr.media

Když začne znít nová píseň, tatínek a dcerka si oblékájí nové vhodné oblečení, současně provádějí taneční pohyby a dělají neuvěřitelně roztomilý a zábavný výraz obličeje.

Zdroj:ukr.media

Je snadné pochopit, proč si tato dvojice získal srdce milionů lidí. Chceme, aby se všichni rodiče pokusili být blíže ke svým dětem. Koneckonců, přístup blízkých dospělých do značné míry určuje budoucnost dítěte.

Share