Mezi soutěžícími show MasterChef Česko byl jeden skutečný boháč: Zdeněk Rajniš má statek o rozloze 5000 metrů čtverečních

Mnoho diváků už má určité stereotypy ohledně účastníků populárního pořadu MasterChef Česko. Ale ve skutečnosti to není nic víc než stereotypy, samí účastníci mohou vyprávět zajímavé skutečnosti ze svého života. Například Pavlína Lubojatzky vlastně není tak otravná a Pavel Švec není mamanek a Zdeněk Rajniš není vůbec jednoduchý dědeček. Jak se ukázalo, je to velmi známý architekt, který je členem představenstva několika společností.

Zdroj: Magazín Domov / Tomáš Dittrich

Porotci kuchařské show MasterChef Česko často oslovují Zdeňka Rajniše, říkají mu dědek. Vždy ale reagoval na vtipy a kritiku velmi klidně, jako by mu bylo jedno, co mu říkají.

Zdroj: MasterChef

S největší pravděpodobností Zdeněk Rajniš peníze z vítězství v tomto pořadu nepotřebuje, i když by to byl v každém případě příjemný bonus.

Zdroj: Magazín Domov / Tomáš Dittrich

Rád vaří jídlo v televizi, to byl jeden z jeho snů. Ale přesto se chce dostat do finále této soutěže, protože se na tuto show přihlásil dva roky po sobě

Zdroj: Magazín Domov / Tomáš Dittrich

Ale předtím neměl moc štěstí. To není překvapující, protože je profesionál v jiném oboru.

Zdroj: Magazín Domov / Tomáš Dittrich

Novináři expres.cz se dozvěděli, že Zdeněk Rajniš je známý architekt, který byl členem představenstva osmi firem. V současnosti je také členem vedení šesti firem.

Zdroj: Magazín Domov / Tomáš Dittrich

Nedávno se rozhodl pozvat na statek jiné účastníky show a své přátele. Jeho statek vypadá velmi hezky, všem se tam líbilo.

Zdroj: Magazín Domov / Tomáš Dittrich

Za zmínku stojí, že ještě před třemi lety přišli k němu domů redaktoři magazínu Domov Mladé fronty DNES. Očividně se mu tam moc líbí.

Zdroj: Instagram

Tento dům koupil v roce 2012. Byl to vyhořelý statek, který nikdo nekoupoval více než 20 let.

Zdroj: Instagram

Rekonstrukce domu si vyžádala spoustu peněz. Snažili se obnovit kopii původního domu, ale ostatní budovy ve dvoře byly přestavěny nebo doplněny.

Zdroj: Instagram

Rozloha pozemku, na kterém se nachází jeho dům, je až 5 tisíc metrů čtverečních. Je tam také potok a rybník.

Zdroj: Instagram

Zdeňka Rajniše lze tedy skutečně považovat za dost bohatého člověka, dá se dokonce říci statkáře. Po návštěvě jeho statku se mnozí začali divit, proč se vůbec rozhodl zúčastnit MasterChef Česko.

Podle některých informací byl důvodem jeho odchodu z pořadu fakt, že mu už chyběl klid.

Zdroj: Instagram

Existují drby, že měl možnost se vrátit, ale údajně už nechtěl, takže schválně všechno udělal tak, aby ho porotci nepustili dál.

Už nechtěl nikomu nic dokazovat, protože ho řada dalších soutěžících považovala za opravdu dobrého kuchaře a možná i za nejlepšího.

Share