Velkolepá Gina Lollobrigida má 92: jak teď vypadá krása

Najednou byla tato Italka schopna dobýt svět svým hereckým talentem. Příroda obdarovala herečku mnoha talenty. Maluje krásně, její sochy jsou úžasné, má hlas jako operní pěvkyně. Kromě toho je herečka nádherná a velmi krásná.

Zdroj: pic-words.com

Muži z celého světa se do Giny zamilovali. Byli připraveni udělat cokoli, kdyby jim věnovala pozornost krásná a talentovaná Italka. Dnes herečka má 92 a zůstává atraktivní a zajímavá.

Dětství

Herečka se narodila v dělnické rodině, ale nikdo v rodině nebyl umělcem. Otec vyráběl nábytek a matka se pokusila vydělat peníze z prodeje, aby zajistila důstojnou existenci pro rodinu a čtyři děti.S příchodem války rodina musela utéct ze svého rodného domu. Rodiče se stavili ve vesnici opuštěné mezi horami. Pouze to je zachránilo před jistou smrtí.

Rodina se rozhodla přestěhovat se, když válka skončila. S válkou byly spojeny nepříjemné vzpomínky o domě. Proto všichni společně šli do hlavního města.

Zdroj: pic-words.com

Řím se s Ginou a její rodinou nepřivítal s otevřenou náručí. Rodina žila velmi uboze, takže v útlém věku začala Lollobrigida vydělávat peníze pro sebe a své sestry. Holka krásně malovala a snažila se prodat všechny své kresby. Holčička dávala všechny peníze svým rodičům.

Od dětství se Gina odlišovala od ostatních dětí svého věku velkým počtem talentů. Holka malovala a recitovala básně. Gina byla pozoruhodná úžasnou krásou. Budoucí královna filmu se mohla stát semifinalistkou soutěže krásy pro děti, když jí byly jen 3 roky.

Zdroj: pic-words.com

Matka přivedla holčičku do filmového průmyslu. Zpočátku dostala Gina velmi malou roli. Byl to obraz „Černý orel“. Po tomto filmu byla krásná holka pozvána na další roli. Přes skutečnost, že úspěch v kině byl zřejmý, se mladá Gina nevzdala vokálů kvůli filmu.

Ocenění

Zdroj: pic-words.com

Popularita mladé Giny rostla. Na obrazovkách bylo více epizodu s její účastí. Herečka začala nabízet hlavní role. Velmi rychle se proslavila v Itálii.Gina byla uznána po celém světě, když byl uveden film „Notre Dame de Paris“. Musela hrát nejen pozitivní hrdinky. Mladá herečka byla na rameni. Snadno se vypořádala s jakoukoli rolí.

Dnešní zevnějšek

Herečka vždy vypadala nádherně, kvůli čemu mnoho žen jí záviděli. Dnes to zůstává úplně stejné. Lollobrigini se stylově obléká, vždy s make-upem. Je stále veselá a energická. Stále má mnoho fanoušků, kteří jí nabízejí, aby se stala jejich manželkou.

Zdroj: pic-words.com

Po dobu 20 let žila Gina s mužem, který je jejím synem podle věku. Věkový rozdíl je 30 let
.

Zdroj: pic-words.com

Má teď nějaký vztah – nezveřejňuje. Vyhýbá se všem otázkám. Оchotně sdílí své úspěchy v kině. Zdá se, že herečka v žádném spěchu neopustí pódium.

Share