Smutný toulavý pes přišel na zahradu rodiny a lehl si přímo na koberec u dveří: ošuntělý pes prosil o pomoc

Mladý toulavý pes přišel na zahradu rodiny a lehl si přímo na koberec u dveří. Smutný a ošuntělý pes opravdu potřeboval pomoc…

Zdroj:be-smart.space

Mladý toulavý pes na přišel na zahradu rodiny ve městě La Porte v Texasu v USA.

Ošuntělý a smutný chudák si lehl na koberec u dveří a usnul.

Zdroj:be-smart.space

Ležel a zdálo se, že na někoho čeká. Poté se pokoušel požádat o pomoc. A nebylo to marné. Když si rodina všimla psa, dali psu jídlo a voda a okamžitě kontaktovali místní záchranáře zvířat.

Zdroj:be-smart.space

Dobrovolník jménem Courtney odpověděl na žádost lidí. Když žena viděla stav psa, byla v šoku a okamžitě si pro něj přijela. Celou tu dobu pes ležel na koberci u dveří.

Zdroj:be-smart.space

„Pes byl velmi šťastný, že mě vidí. Nejprve se trochu bál, ale pak mě začal lízat, jako by věděl, že bych jho mohla zachránit. Proto bylo snadné přesunout ho do bezpečí,“ říká Courtney.

Zdroj:be-smart.space

Žena pojmenovala psa Lila, vzala si ji a začala se zabývat jeho zdraví.

Veterináři zjistili, že Lila je štěně australského ovčáka a je jí asi 5-6 měsíců. Trpěla těžkým svrabem a ztratila spoustu srstí.

Zdroj:be-smart.space

Nyní je všechno špatné už v minulosti. Lila je vedle milujících pracovníků centra, který se o ni každý den stará a léčí její poškozenou pokožku.

Vždy je nakrmená, milovaná a je velice vděčná lidem, kteří ji nenechali samotnou. Až přijde čas, najdou se i pro Lilu skutečné majitelé.

Share