Nepoznáte, že překročili věkovou hranici 40 let: Deset českých krásek, které popírají zákony stárnutí

Velké množství žen, když oslavují 40. narozeniny, rozumějí, že teď musejí důsledněji dbát na svoje tělo a svůj vzhled. A některé prostě popírají zákony stárnutí, a přes svůj vyšší věk vypadají stále úžasně.

Ukážeme vám 10 českých krásek z showbyznysu, u kterých nepoznáte, že překročili věkovou hranici 40 let, a vypadají stejně úžasně, jako na začátku své hvězdné kariéry.

Zdroj: herstyle.cz

Simona Krainová v nejbližší době oslaví své 48. narozeniny. Málokdo by řekl, že vypadá na svůj věk. Má úžasnou postavu, ale nejenom díky genům, denně cvičí, a to se ji vyplácí. Vypadá prostě nádherně.

Zdroj: super.cz

Lucie Borhyová je 42letá kráska, kterou můžeme vidět na obrazovkách už 20 let. Stále vypadá úžasně, a má perfektní postavu. Její fanoušky říkají, že je to nejkrásnější česká moderátorka.

Zdroj: instagram.com

Eva Decastelo je herečka, která hraje v seriálu Slunečná. Porodila a kojila dvou děti, ale stále má úžasné křivky, které herečka často sděluje na svém Instagramu.

Zdroj: instagram.com

Andrea Verešová je bývala slovenská modelka, která zvítězila Miss Slovakia 1999. I ve dnešní době zůstává kráskou, která má perfektní postavu a úžasný pohled.

Zdroj: instagram.com

Alena Šeredová je 42letá česká modelka, která porodila dvou děti a vypadá stále perfektně. Momentálně žije s partnerem miliardářem v Itálii.

Zdroj: instagram.com

Alice Bendová je česká herečka, která je známá nejenom díky rolím ve filmech a seriálech, ale i díky svému velkému výstřihu.

Zdroj: ahaonline.czGabriela Partyšová
je populární česká zpěvačka.

Zdroj: tyden.cz

Daniela Peštová je známá česká modelka, která v říjnu oslaví své 50. narozeniny, ale stále vypadá nádherně.

Zdroj: instagram.com

Iva Kubelková je vítězka soutěže o nejkrásnější česká ňadra. Má velmi krásnou dceru, která se také zabývá modelingem.

Zdroj: ahaonline.cz

Martina Pártlová je česká zpěvačka a muzikálová herečka.

Share