“Roli matky určitě miluje”: Veronika Žilková má velké starosti kvůli dětem

58letá česká herečka Veronika Žilková že všech českých celebrit má asi nejvíc děti. Měla 3 manžely, a s každým měla několik potomků. S některými dětmi Veronika není ve styku.

Její nejstarší dcera Agáta Prachařová je velmi známá modelka, která střídala kluky častěji, než ponožky. Díky Agátě Veronika je dvojnásobnou babičkou.

Zdroj: ahaonline.cz

Tatínek Agáty se jmenuje Jiří Hanych, který pracoval jako reklamní režisér. Veronika Žilková měla s nim krátkodobý vztah. Žili spolu 4 roky.

Po rozvodu Veronika velkou pauzu neměla. Vdala se za Marka Navrátila, se kterým má dva syny, Cyrila a Vincenta. Starší Cyril po narození musel být operován, měl vrozenou brániční kýlu.

Zdroj: super.cz

Manželství s Navratilem se ale skončilo. 11 let po rozvodu Navrátil zemřel, což bylo velkou tragédii pro jeho syny.

Další manžel Veroniky byl Martin Stropnický, kterému v pokročilém věku porodila dcerku Kordulu. Žilková chtěla porodit Stropnickému ještě jedno dítě, ale bohužel to nezvládla.

Zdroj: extra.cz

Chlapeček zemřel od stejné nemoci, kterou zvítězil jeho starší brát Cyril. Žil jenom 198 dni. Stejný rok Žilková adoptovala dvě děti, které odjeli hledat svou biologickou matku, a tak se i ne vrátily.

Žilková je úžasná matka, a svou roli určitě miluje. Na vlastní děti je velmi pyšná, a ve dnešní době si užívá hlavně svá vnoučata, a také očekává pubertu Korduly, která se uskuteční v nejbližší době.

Zdroj: denik.cz

Share