Opuštěná kočka v pět hodin ráno přišla do cizího domu a začala mňoukat: Když jí otevřeli dveře , zvířátko okamžitě vstoupilo do domu

Umělkyně Ida Floreak žije v Novém Orleánu téměř deset let. Samozřejmě se jí už podařilo najít spoustu přátel a loni se seznámila s další kamarádkou za velmi neobvyklých okolností.

Zdroj:mur.tv

Minulý podzim do domu slečny přišla opuštěná kočka. V domě umělkyně už ale žil sedmiletý kocour jménem Bruce a zdálo se jí, že právě on pozval přítelkyni bez svého domova na návštěvě.

Bruce byla dvakrát větší než jeho nová přítelkyně a povaha domácího mazlíčka je docela hrozná. Ale zjevně se mu líbila a brzy si pár začal hrát na zahradě.

Zdroj:mur.tv

Jejich vztah vypadal velmi dojímavě, takže slečna dala dítěti přezdívku Salami, a pak se začala pokoušet s ní navázat kontakt a získat její důvěru. Umělkyně chtěla si vzít zvíře k veterináři na prohlídku.

Když se ji konečně podařilo nalákat Salami do svého auta, Ida si všimla, že je těhotná!

Jednou, v pět ráno, přišla kočka do domu Ivy a začala hlasitě o něco prosit! Vypadala velmi vážně a zjevně nepřišla na jídlo. Když slečna otevřela dveře kočce, zvířátko okamžitě vstoupilo do domu.

Bylo jasné, že strašná kočka zapomněla na svůj vlastní strach, když došlo na její budoucí děti. Chystala se porodit v Idově domě!

Kolem osmé ráno začal Salami porod a Ida se snažila jí pomoci. Přinesla přikrývky a připravila ložnici, aby byla kočka v pohodě. Domácí mazlíček odvedl vynikající práci a brzy porodila čtyři roztomilá koťata.

Ida se rozhodla zůstat s ní navždy a pomohla koťatům najít domov. Jedno dítě šlo k její kamarádce do Mississippi a tři teď bydlí vedle u sousedů.

Slečna je šťastná díky vzhledu druhé kočky ve svém životě, upřímně věří, že si zaslouží lásku a teplo.

Salami a Bruce jsou opravdový pár. Prakticky vždy tráví čas spolu a v noci chodí ve dvou spát do Idy, aby ta nebyla osamělá. Domácí mazlíčci většinou pořádají celá představení v domě umělkyně.

Share