„Všechny vás zdravím“: Helena Vondráčková rozhodla, že je třeba méně stresovat. Problémy s překročením hranic jí nevadí, navíc se pochlubila, že začala rybařit

I přes koronavirus a další problémy, které jsou nyní v Česku, se zpěvačka Helena Vondráčková rozhodla, že je třeba méně stresovat. Proto si léto užívá a společně se svým manželem Martinem Michalem jela na jedno ze svých nejoblíbenějších míst, kam jezdí každý rok. Také se něčím pochlubila.

Teď jít na dovolenou někam do jiné země je trochu náročné. Dříve bylo možné volně cestovat mezi zeměmi, nyní existují určité podmínky pro překročení hranic a tranzitní cestování přes jiné země.

Zdroj: Instagram

Kromě toho se podmínky pro překročení hranic a cestování po jiných zemích mění velmi často, někdy i každý týden nebo dokonce den.

Zdroj: Instagram

To mohli pocítit ti, kteří tento týden odjeli do Řecka. Místní vláda tento týden nařídila všem Čechům, kteří se chtějí dostat na území Řecka, aby prokázali negativní výsledek testu.

Podobná situace je pro Čechy i ve Slovinsku. Ve Slovinsku označili Česko za zemi se středním rizikem nákazy COVID-19.

Zdroj: Instagram

Pokud by Čech chtěl jet do Slovinska, musel by tam být dva týdny v karanténě. Povolena je také tranzitní cesta Slovinskem trvající maximálně 12 hodin.

Bez karantény by tam mohli přijet jen ti Češi, kteří měli rezervovaná místa v hotelech do 6. srpna a měli negativní výsledek testu na koronavirus.

Zdroj: Instagram

Tyto problémy ale zpěvačce Heleně Vondráčkové nevadí. Se svým manželem Martinem si ráda odpočivá na svém hausbótu. Takový odpočinek mají oba rádi.

„Všechny vás zdravím z hausbótu, kde si s Martinem a pejskem užíváme léto plnými doušky“ napsala Helena Vondráčková na svůj Instagram.

Zdroj: Instagram

Dodala, že i přes horké počasí se stále skvěle baví. Takovou dovolenou si užívá zejména se svým manželem.

Teď se baví i například rybařením. Rozhodla se také pochlubit se svým úlovkem na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram

„Můj první letošní 80 cm úlovek!“ napsala Helena Vondráčková k fotce štiky, kterou vytáhla z řeky.

Share