Jaký pejsek se hodí vám: Plemena psů pro každé znamení zvěrokruhu

Při výběru domácího mazlíčka je nesmírně důležité, aby se jeho a váš temperament se hodili k sobě.

Zdroj: ukr.media

Mnoho lidí miluje psy, ale je to zodpovědnost a příležitost změnit svůj život na druhou stranu. Takové rozhodnuti by mělo být přijato velmi vážně a promyšleně.

Ale povaha psů je také podřízena hvězdám, takže byste neměli ignorovat skutečnost, že konkrétní plemeno psů bude vyhovovat určitému znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou dobře kompatibilní svým charakterem a způsobem života s čivavou. Jsou jako jejich tvrdohlavost a současně vynalézavost. Toto plemeno psů však umožní beranům vidět v sobě nedostatky a více si vážit důstojnosti.

Zdroj: ukr.media

Býk

Býci mají velmi jedinečné sebevědomí, někdy mohou projevit sentimentalitu, nicméně to jim nebrání stát na nohou s jistotou a pokračovat v pohybu vpřed. Zástupci tohoto znamení velmi se bude hodit taxa, které svou přítomností vytvoří určitou pohodu a harmonii.

Zdroj: ukr.media

Blíženci

Blíženci jsou schopni najít dostatečné množství vedlejší práce pro sebe a snadno změnit rozsah činnosti. Blížencum jsou velmi vhodná pro svou povahu mopslíky.

Zdroj: ukr.media

Rak

Pekingské palácové psíky jsou velmi rádi, aby se cítili pohodlně a život, aby byl organizován rozměrně, nespěchal a bez překvapení. Život si budují i raci. V tomto ohledu se zástupci tohoto zvěrokruhu ochotně se budou zabývat takovým psíkem.

Zdroj: ukr.media

Lev

Věrným přítelem lvů bude Shih-Tsu, protože mají silný charakter, nemohou tolerovat samotu a neúctu od ostatních. Navíc se jim líbí být středem pozornosti a zároveň ukazovat svou charismatičnost.

Zdroj: ukr.media

Panna

Panny jsou zvyklé žít v čistotě a harmonii s ostatními, v tomto ohledu obvyklý způsob života neporušuje Bichon Frise, který může dobýt srdce svého pána.

Zdroj: ukr.media

Váhy

Yorkshirský teriér bude dobře doplňovat obvyklý život váhy. Oba netolerují skandály a výkřiky a ve všech životních situacích hledají svou výchovu.

Zdroj: ukr.media

Štír

Štíři se cítí pohodlně v kruhu nervózních a nejistých lidí, v tomto ohledu budou schopni najít společnou řeč s teriérem a v budoucnu se budou harmonicky doplňovat.

Zdroj: ukr.media

Střelec

Střelci by si měli vybrat jedno z plemene trpasličího pincheru, je to kvůli jejich statečnosti, nezávislosti a touze poznat svět.

Zdroj: ukr.media

Kozoroh

Kozoroh je nezbytný pro společnost Jack Russell teriér, který vám umožní nasytit život barvami a rozmanitostí myšlení a možností.

Zdroj: ukr.media

Vodnář

Vodnáři se svou vstřícností a ušlechtilostí, aniž by se v lidech příliš vyznali, budou moci díky maltské Bologni poněkud přizpůsobit se okolnímu světu.

Zdroj: ukr.media

Ryby

Čínský chocholatý pes má poměrně originální vzhled, navíc je velmi exotický, takže svým vzhledem a chováním je velmi vhodný pro ryby.

Zdroj: ukr.media

Share