Ženě se nedařilo otěhotnět a rozhodla se, že si vezme dítě ze sirotčince: poté, co si adoptovala čtyři děti, dívka zjistila, že je těhotná čtyřmi dětmi

Pár Maxine a Jake Young z Pensylvánie (USA) se vzali v roce 2016, oba snili o založení velké rodiny. Uplynuly měsíce a roky a dívce se nepodařilo otěhotnět… Zoufalí mladí lidé se rozhodli, že si vezmou dítě ze sirotčince, nebo možná i několik.

pár/Zdroj: laykni.com

Již 28. července 2017 dorazili domů se třemi dětmi ve věku 2, 4 a 11 měsíců. A po chvíli si adoptovali další novorozenou dívku. V rodině se tedy objevily čtyři děti.

muž s dětmi/Zdroj: laykni.com

Když se Maxine starala o děti, úplně zapomněla, že se jednou nemohla stát matkou. A v tu chvíli si žena uvědomila, že je těhotná.

žena/Zdroj: laykni.com

„Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla otěhotnět bez IVF. Pamatuji si, jak jsem napsala SMS svému manželovi: „Panebože, jsem těhotná”, vzpomíná Maxine. Ještě větší překvapení na ně čekalo na ultrazvuku; místo jednoho dítěte viděl lékař čtyři srdce.

těhotná žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Drobky se narodily 31. července 2020 mezi 8.00 a 8.02 hodinou v 32. týdnu těhotenství. Nějakou dobu byli na jednotce intenzivní péče.

žena s dětmi/Zdroj: laykni.com

„Je to šílené, ale jsme velmi vděční,“ říká Maxine. Nyní žena není jen adoptivní matkou a matkou svého syna, je skutečnou matkou-hrdinkou osmi dětí.

děti/Zdroj: laykni.com

PSALI JSME: JSEM TĚHOTNÁ, NEMÁM KDE BYDLET: TVRDOHLAVÝ DĚDEČEK NECHCE DÁT SVŮJ BYT. NEVÍM CO MÁM DĚLAT

PŘIPOMÍNÁME: KTERÁ Z ŽEN NA OBRÁZKU NENÍ TĚHOTNÁ: VAŠE ODPOVĚĎ ODHALÍ ZAJÍMAVÉ TAJEMSTVÍ O VAŠÍ OSOBNOSTI

Share