80letá babička, navzdory zákazu svých příbuzných, splnila svůj sen a obarvila si vlasy na zeleno: jak vypadá teď

Jedna obyvatelka Brazílie, která byla ve stáří, se nakonec rozhodla změnit svůj image. Jmenuje se Alaide Menna Barreto a je jí 80 let. Dříve ji přísní rodiče zakazovali barvit si vlasy a poté její manžel. Před 2 lety však žena ovdověla a uvědomila si, že život je krátký, a kdy si splní svůj sen, ne-li teď?

Babička zvolila zelené barvivo na vlasy. Ano, uhodli jste správně: podívala se na to, co je nyní v módě mladých lidí v Brazílii, a přála si stejnou barvu vlasů. Při realizaci této myšlenky podporovala Alaidu její dcera Julia a vnuk Bruno. Dcera obarvila matčiny vlasy a vnuk natočil první reakci babičky na odraz v zrcadle.

Alaide je velmi šťastná

Zelenovlasá babička/zdroj: twizz.ru

Bruno zveřejnil video na síti a rychle si získalo popularitu – koneckonců, babička je z celého srdce šťastná! Video bylo sledováno více než 40 tisíckrát.

Zelená je její oblíbená barva, – říká vnuk stylové babičky. – Opravdu měla přísné rodiče a její manžel nikdy neschválil myšlenku změnit barvu vlasů. Babička řekla, že čas tiká a že je důležité stihnout to, co vždy chtěla.

Opravdu se mi líbí moje nová barva vlasů, – říká spokojená Alaide. „Nevím, proč jsem je nemohla přebarvit dřív. Nedávno na mně promluvily dvě mladé dívky a řekly, že se jim moje barva vlasů líbí. Teď to budu měnit každý měsíc!”

A tady je to video

Alaide doufá, že její čin bude inspirovat ostatní lidi, aby dělali to, co vždy chtěli, ale dlouho váhali. Taková je rada moudré staré ženy.

PSALI JSME: JAKÝ BYL ŽIVOT DÍVKY S TVÁŘÍ STARÉ ŽENY: NYNÍ JE JÍ 25 LET

PŘIPOMÍNÁME: TATO FOTOGRAFIE NIČÍ VÍRU VE VAŠE LOGICKÉ SCHOPNOSTI: UKÁZALO SE, ŽE JE TU DÍVKA, ALE URČITĚ JI NEUVIDÍTE

Share