Psychologický test: Zvolená vámi krajina na obrázku prozradí, proč jste stále nemáte životního partnera

Doktor psychologických věd vyvinul speciální test, pomocí kterého můžete zjistit, proč jste stále nemáte životního partnera.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Zdroj:moscow.sm-news.ru

První krajina

Vaše rodina měla špatný příklad budování vztahů a nyní se bojíte, že budete mít stejné chyby. Nevěříte, že existují i jiné manželské páry, které jsou šťastné a milují celý svůj život. Ale dokud to si sami nevyzkoušíte, zázrak se nestane.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Druhá krajina

Stále věříte v dokonalé vztahy. A když každá nová romantika nepůjde podle plánu, spěcháte utéct od svého partnera/partnerky v naději, že jen ten další splní velká očekávání. Podívejte se však blíže na lidi, které znáte – dokonalé vztahy neexistují, jen si na tom musíte zapracovat.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Třetí krajina

Máte rádi zábavu jen ve své společnosti a prakticky nikdy zbytečně nevycházejte z domu. Je nepravděpodobné, že se váše láska jednoho dne náhle objeví ve vaši posteli. Abychom se s ní setkali, bylo by dobré jít někam jinam než do práce a obchodu. Neodmítejte návrhy svých přátel, když vám zavolají a pozvou někam na pivo.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Čtvrtá krajina

Čekáte jen na ideálního partnera, ale potkáváte jen obyčejné lidí. Porovnáváte každého s nějakým svým ideálem a je jasné, že žádný z nich se nehodí. Podívejte se na obyčejných lidí, je mezi nimi mnoho úžasných, věrných a starostlivých partnerů. A pokud očekáváte jen milionáře, pamatujte si, že jich na planetě není tolik, prostě nebude stačit pro každého.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pátá krajina

Věnujete příliš mnoho času práci a pomoci přátelům, a proto jednoduše nemáte čas na rande. Jakmile pochopíte, že je stejně důležité (a ještě více) zařídit si svůj osobní život, jako vybudovat si kariéru a podat pomocnou ruku svým přátelům, budete věnovat pozornost mužům kolem sebe. Určitě mezi nimi je ten, kdo dlouhodobě projevuje k vám pocity.

Share