Psychologický test: zkuste odpovědět, která žena má v náručí cizí dítě

Abyste lépe porozuměli sobě, nabízíme Vám si udělat osobnostní test. Stačí pár minut a můžeme charakterizovat povahové vlastnosti a touhy člověka. Tyto testy popisují způsob myšlení a komunikace člověka s ostatními lidmi.

Podívejte se na obrázek níže a vyberte ženu, o které si myslíte, že drží v náručí cizí dítě. Odpovědi najdete níže.

Zdroj: poshepky.com

Žena č.1

Zdroj: poshepky.com

Lidí Vás popisují jako skromného člověka. Jste skvělý posluchač, kterému se bez obav ostatní můžou svěřit se svými problémy a starostmi. Ve skutečnosti jste hodně trpělivý člověk, a proto máte spoustu přátel.

V práci: kolegové si Vás váži, protože jste zodpovědný člověk a vždycky všechno dokončujete. Skoro vůbec nepomlouváte ostatní a nemáte rádi manipulaci. Nejlépe se Vám pracuje o samotě a v klidu.

Láska: i když jste trpělivý člověk, netýká se to lásky. Vždycky se snažíte co nejdříve povědět o svých pocitech, čímž často vyděsíte ostatní. Měli byste důvěřovat pouze těm, kdo si to skutečně zaslouží.

Žena č. 2

Zdroj: poshepky.com

I když jste společenský člověk, někdy chcete být o samotě se svými myšlenkami. Životně potřebujete osobní prostor, ve kterém můžete přemýšlet o smyslu vlastního života. Nemáte hodně přátel, ale s vyvolenými jste velmi loajální a oddaní.

V práci: zbožňujete obtížné úkoly, protože jednoduchá rutinní práce Vás zabíjí. Vždy máte spoustu nových kreativních nápadů, které moc chcete realizovat.

Láska: uděláte, co bude ve Vašich silách, aby Vaše druhá polovička byla šťastná. Moc rychle se dokážete připoutat k druhému člověku, a proto pokud Váš parter Vás opustí, budete potřebovat hodně sil a času, abyste se vrátil zpět do normálu.

Žena č. 3

Zdroj: poshepky.com

Jste člověk, který má klidnou povahu. Jste velmi příjemný v komunikaci a máte hodně přátel.

V práci: jste přátelský a zajímavý člověk, nadšený do života. Pro Vás tedy vhodné ty profese, ve kterých musíte být v neustálém kontaktu s lidmi.

Láska: na svého partnera máte vždy vysoké nároky. Kritický přístup ke svému okolí Vám brání v budování pevných a trvalých vztahů. Pochopte, že na světě neexistují dokonalí lidé, a někdo se také bude muset vyrovnat s Vašimi nedostatky.

Kterou ženu jste vybrali?

Share