26 let od uvedení na obrazovky filmu pohádky Princezna ze mlejna: Hlavní postavy se změnily k nepoznání

Před více než dvaceti lety natočil režisér Zdeněk Troška pohádku Princezna ze mlejna. Tuto pohádku si zamilovalo mnoho českých diváků. Hlavní postavy pohádky Eliška a Jindřich během natáčení byly ještě v pubertě. Jenže od té doby uplynulo už 26 let a Andrea Černá a Radek Valenta teď vypadají úplně jinak. Čím se ale nyní zabývají?

Teď už si nejspíš nikdo nepamatuje, že herečce Andree Černé bylo během natáčení šestnáct let. Ale tato Eliška se divákům velmi zalíbila.

Zdroj: Reprofoto Česká televize

Andreu Černou si mnozí pamatují právě jako velmi krásnou blondýnku s modrýma očima a krásným úsměvem. Ideálně se pasovala do role Elišky, kterou hrála.

Zdroj: Profimedia.cz

Nyní je Andree Černé 43 let. Herečka dala přednost hře v divadle, kariéra herečky ve filmech nebo seriálech se jí moc nelíbila.

Zdroj: csfd

Ale hraní v divadle miluje, to dělá dodnes. Přesto herečka hrála v seriálech Velmi křehké vztahy, Ordinace v růžové zahradě a Strážce duší.

Zdroj: TV Nova

Andrea Černá nyní nemá partnera a také nemá děti. Teď žije v Plzni.

Zdroj: Facebook

Radek Valenta po uvedení na televizní obrazovky pohádky Princezna ze mlejna se stal velmi populární. Sláva ho zaskočila.

Zdroj: Facebook

Bylo mu tehdy teprve 17 let a tak velká sláva mu v tak mladém věku zamotala hlavu. Teď to sám přiznává.

Herec si myslel, že po takovém úspěchu mu všichni nabídnou nové role v různých filmech, seriálech a divadelních představeních. Ale to se nestalo.

Zdroj: profimedia.cz

V jednu chvíli se Radek Valenta rozhodl jet do USA a zkusit tam své štěstí. Ale ani tam se to nestalo a musel pracovat jako číšník nebo uklízeč.

Zdroj: Profimedia.cz

Když se vrátil do vlasti, podílel se na natáčení druhého dílu pohádky. Ale i poté měl smůlu, nikdo z režisérů ho nepozval.

Svou hereckou kariéru se mu podařilo pokračovat v Divadle pod Palmovkou.

Zdroj: i-divadlo.cz

Nyní hraje v divadlech hlavního města, jako je Divadlo Minaret, Divadlo v Řeznické a Divadlo Ungelt.

Share