Radikální proměna Charlotte Štikové: Tentokrát je vše mnohem vážnější, navíc promluvila o narození dítěte

Charlotte Štiková se rozhodla radikálně změnit svůj životní styl. V minulosti se snažila zhubnout, protože má určité problémy s váhou, ale neuspěla. Obvykle velmi miluje chutné jídlo a cvičení jí nepřináší mnoho potěšení. Zdá se však, že tentokrát má mnohem větší sílu a touhu to udělat. Nyní maká v posilovně a už mluví o plánech do budoucna.

Problémy s váhou měla Charlotte Štiková už v pubertě. Její starší sestra Ornela Koktová porodila dvě děti a snaží se poté udržet postavu ve formě.

Zdroj: Instagram

Ale Charlotte Štiková zápas s kily navíc však prohrála. I když je třeba říci, že před několika lety měla dobrou šanci se úplně změnit.

Zdroj: Instagram

Tehdy byla středem pozornosti. Opravdu se o to snažila, chtěla si splnit svůj sen, nicméně realita byla jiná a neuspěla.

Zdá se však, že právě teď Charlotte Štiková má úplně jinou náladu. Teď to bere mnohem vážněji a má za cíl zhubnout.

Zdroj: Instagram

Bývalá hvězda reality show má naštěstí dobrého partnera Ifka, který je ochoten ji ve všem podporovat a pomáhat.

„Chodím teď cvičit pětkrát týdne a stravu jsem změnila úplně,“ řekla Charlotte Štiková.

Zdroj: Instagram

Podle ní nyní vůbec přestala jíst smažené jídlo a výrazně snížila porce svých jídel. Velké porce příloh zůstaly v minulosti.

Teď jí hodně zeleniny, je to úplně jiný způsob stravování. Podle ní hlavním kouzlem hubnutí je množství konzumovaných potravin, mělo by být výrazně méně.

Zdroj: Instagram

Navíc dodala, že dalším důležitým bodem je nedostatek sladkých nápojů s cukrem ve stravě.

Někteří lidé předpokládali, že její vztah s Ifkem je jen aférkou během reality show. Ale všechno se ukázalo úplně jinak a partneři jsou stále spolu, teď už plánují společnou budoucnost.

Zdroj: Instagram

„Dítě plánujeme tak za tři roky. Každopádně tohle se nedá jen tak naplánovat. To samo přijde,“ přiznala Charlotte Štiková.

Share