Jak dopadl osud dítěte, které matka po narození vyhodila do koše: Novorozený chlapec opuštěný matkou vyrostl a stal se milionářem

Novorozený chlapec opuštěný matkou vyrostl a stal se milionářem.

„Vyhodili mě do koše jako obyčejný domácí odpad,“ říká Freddie Figgers, zakladatel a majitel společnosti Figgers Wireless, multimilionář.

Ano, biologická matka novorozeného dítěte opravdu vyhodila. Kolemjdoucí uslyšeli podivný pískot a chlapce naštěstí zachránili: měl vzácnou vůli žít.

Dítě vytahli a poslali do sirotčince, kde byly desítky stejných sirotků jako on. A brzy byla pro Freddieho nalezena nová rodina. A od té chvíle začal jeho skutečný život.

Chlapce si adoptoval starší pár. Nebyli bohatí, ale upřímně milovali svého syna, a to bylo přesně to, co Freddie nejvíce potřeboval.

Rychle vyšlo najevo, že Freddie je talentovaný chlap. Od dětství uměl velice dobře pracovat s počítačem, ale rodina neměla peníze na nové přístroje. Chlapec si koupil svůj první počítač ze svých kapesných.

Ukázalo se však, že počítač zakoupený za nízkou cenu nefungoval. Ale Freddie se ukázal být vytrvalým dítětem a spravil s nákupem několik týdnů, dokud ho neupravil.

Ve 13 letech už Freddie pracoval v obchodě v oddělení digitálních technologií. Brzy získal pozici pouhého prodavače. Navzdory svému mladému věku (ještě mu nebylo ani 18 let), otevřel si vlastní malý obchod s názvem Figgers Telecommunications. Stal se tam základem celé digitální říše.

Zlom nastal, když otci Freddieho diagnostikovali Alzheimerovu chorobu. Starší muž se mohl snadno ztratit. A mladý muž… vynalezl GPS tracker, který vložil do otcovy boty. Teď mohl sledovat polohu svého otce, kamkoli šel.

Tento vynález přinesl muži 2 miliony dolarů. Ale to nebyl jediný chytrý přistroj, který vynalezl. A teď je Freddie Figgers milionářem. A to ani ze slumů, ale doslova ze odpadů.

„Necítím nenávist vůči ženě, která mě vyhodila. Ale nikdy jsem ji nechtěl hledat,“ řekl.

PSALI JSME: VŠICHNI OPUSTILI TOTO DÍTĚ: DOJEMNÝ PŘÍBĚH SVOBODNÉHO MUŽE, KTERÝ ADOPTOVAL DÍTĚ S DOWNOVÝM SYNDROMEM

PŘIPOMÍNÁME: TŘI VĚCI, KTERÉ UŽ PO 50 LETECH NEDĚLÁM: A DOPORUČUJI TO VŠEM

Share