Eva Holubová se vyjádříla k pomluvam o jeji absenci v seriálu Slunečná: „Nikdy jsem z ní neodešla, ani nechtěla odejít“

Natáčení populárního seriálu televize Prima poněkud zkomplikovalo to, že herečka Eva Holubová odjela společně se svou rodinou na Sicílii.

Zdroj: instagram.com

Některé zdroje, které nemůžeme jmenovat, říkají, že se herečka nechce vrátit do Česka, protože se bojí, že přijde o roli.

Zdroj: instagram.com

Eva Holubová promluvila o svém dalším díle oblíbeného primáckého seriálu.

Zdroj: blesk.cz

Přestože se objevily spekulace, o tom, že její účast v tomto seriálu je pod ohrožení, Eva to však kategoricky popřela, informuje ahaonline.cz

„Já budu hrát ve Slunečný! Nikdy jsem z ní neodešla, ani nechtěla odejít!“

Také Holubova napsala, že to na své stránce píše naposledy a více se na toto téma s nikým nechce mluvit. Eva dodala, že ten, kdo říká opak , je jednoduše lhář. Níže se můžete podívat na publikaci, kterou udělala herečka na své stránce na sociální síti Instagram.

Tento příspěvek, napsala Holubová v reakci na velké množství zpráv a komentářů od různých lidí, ohledně její absence v seriálu.

Jak také uvedla, připravují se na odjezd domů, a v Česku na ní čeká spousta práce. Včetně studia scénáře a její replik pro seriál.

Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: „DOMA NA TO KOUKAJÍ A JÁ JIM ZA TO NADÁVÁM“: KAREL ŠÍP SE PUSTILI DO SERIÁLU SLUNEČNÁ

PŘIPOMÍNÁME: LEŠEK WRONKA PROMLUVIL O SVÉM ROZVODU SE ZPĚVAČKOU HALINOU MLYNKOVOU: KDO Z NICH CHTĚL UKONČIT TOTO MANŽELSTVÍ

Share