Mohou se vyskytnout přeháňky nebo dokonce i bouřky: meteorologové řekli, jaké bude počasí během týdne

Teplé víkendové počasí by mělo nám vydržet i v následujících dnech. Meteorologové předpovídají polojasnou oblohu s minimem srážek. Ochlazení se očekává až od čtvrtka.

Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz

V pondělí bude převládat polojasno a místy se objeví mlhy. V průběhu dne se ale bude zatahovat na severozápadě a severu země.

Místy se mohou vyskytnout přeháňky nebo dokonce i bouřky. Teploty ve dne se vyšplhají na 21 až 25 stupňů.

Zdroj: eurozpravy.cz

V úterý bude také polojasno až zataženo. Srážky se vyskytnou pouze ojediněle.

Teploty v noci klesnou k 15 až 11 stupňům a na západě i kolem 9 stupňům. Během dne teploměry naměří 21 až 25 stupňů.

Zdroj: eurozpravy.cz

Ve středu bude převládat jasno. Přeháňky se mohou objevit zejména na severu. Teploty v noci se budou pohybovat mezi 15 až 11 stupni, ve dne se vyšplhají až na 30 stupňů.

Zdroj: denik.cz

Od čtvrtka se bude vyjasňovat a mírně se ochladí,“ uvádí Český hydrometeorologický ústav s tím, že o víkendu bude převážně oblačno. Objeví se na většině území přeháňky a místy i bouřky.

Denní teploty ve čtvrtek se vyšplhají na 20 až 24 stupňů.

Zdroj: drbna.cz

V pátek během dne bude přibývat oblačnosti a od západu se obloha bude zatahovat. V Čechám meteorologové předpovídají přeháňky a bouřky. V noci se ochladí na 11 až 7 stupňů a ve dne by mělo být kolem 24 až 28 stupňů.

Zdroj: drbna.cz

O víkendu se srážky budou vyskytovat na většině území a teploty ve dne se budou držet na úrovni 17 až 22 stupňů. V noci klesnou na 11 až 7 stupňů Celsia.

Share