Co vidíte na obrázku první ženu nebo muže: Odpověď totiž prozrazuje o Vaší osobnosti

Co jste na snímku viděl jako první? Je to tvář ženy nebo muže? Vaše odpověď vám může poskytnout trochu informací o vlastnostech vaší postavy a osobnosti.

Zdroj: zyttia.org

ŽENA

Pokud jste si okamžitě všimli tváře ženy, jste schopni myslet abstraktně, vidět celkový obraz situace, aniž byste se dostali do detailů – prostě vás nezajímají.

Ačkoli obvykle nezneužíváte emoce, ale když vás něco zasáhne nebo má nějaký nevhodný účinek, je těžké to ignorovat. Milujete pohodlí v životě a pracujete velmi tvrdě, abyste si mohli tento komfort dovolit.

A také si velmi vážíte postoje lidí kolem vás a jejich úsilí. Nikdy však neodpustíte těm, kteří vás zradili jakýmkoliv způsobem. Ve vás jsou takové rysy jako šlechta a velkorysost, ale dáváte přednost velmi omezenému okruhu přátel.

Když vás něco trpíte – dovolíte, aby bolest zcela převzala kontrolu nad vámi a ta bolest trvá poměrně dlouho, než se vrátíte do normálního života.

Vaši blízcí vás cení za zdrženlivost a schopnost najít řešení jakýchkoliv problémů.

MUŽ

Pokud jste jedním z těch, kteří uviděli tvář muže, můžete být popsáni jako pečlivá a vybíravá osoba.

Máte dokonalou paměť a pamatujete si i ty nejmenší události ve vašem životě. Jste člověk otevřený a s největší pravděpodobností extrovert.

Navíc máte silně vyvinutou intuici, která vám nikdy nedovolí propast v životě, pomůže vám zbavit se potíží a dozvědět se pravdu o jiných lidech.

Jste duší společnosti a objektem všeobecných sympatií. Váš klid a optimismus děla vás dobrým přítelem a společníkem, ale máte sklon důvěřovat většině svých známých. Myslíte, že je lepší odpustit všechny křivdy a rychle na ně zapomínat.

Jste zdrojem užitečných tipů pro vaše blízké, ale současně osobně potřebujete kopanec pro to, aby jste začali jednat.

Zdroj: zyttia.org

Share