“Zažila jsem s nim krásné chvíle i hrozně chvíle”: Jak se pracovalo s Gottem

Legendární zpěvák Karel Gott zemřel před rokem. Všichni jeho fanoušky považovali jeho práci jako sen, který se mu splnil. Ale podle názoru Gotta a jeho kolegů byli to úplně jinak.

O jeho práci se vyjádřila jeho kolegyně Jaroslava Herzerů, která sdílela o tom, že dělala moc hnusnou práci, ale Karel jí lezl na nervy.

Zdroj: tyden.cz

Během života Gott měl velké množství spolupracovníků, které se po jeho zesnuti rozhodli sdílet nějakou informaci o Mistrovi. Stejně to udělala i Jaroslava Herzerů, která o Gottovi vůbec mluvit nechtěla.

“Cokoli řeknu, tak bude považováno ne za porušení nějaké dohody, přestože s tím jsem je poslala do háje, ale nechce se mi,” uvedla Jaroslava.

Zdroj: koule.cz

Nedávno se rozhodla o Mistrovi vyjádřit, a nečekaně pro všechny řekla, že Gott jí občas lezl na nervy.

“Zažila s nim krásné chvíle i hrozně chvíle, kdy mi vyloženě lezl na nervy a malém jsem ho poslala někam, ale dovedla jsem to pochopit. Co mu Pánbůh přidal na jeho genialitě a nadání, tak musel někde ubrat. To byla třeba pragmatičnost,” řekla Herzerů.

Zdroj: msn.com

Jaroslava dlouhodobě spolupracovala s Gottem, a zabývala se financí. V jeho skupině dokonce i našla nepřátele. Kapelník Gotta neměl Jaroslavu vůbec rád, protože moc často se s ni hádal o peníze.

Podle její slov, Gott to ani nevšímal, protože vždy říkal, že se ho to netýká. Jaroslava pracovala se Slavíkem 22 roky. Podle její slov, během turné pracovala 24 hodin denně. Když ocitla, že stráví síly, že práci dobrovolně odešla.

Zdroj: informuj.cz

Share