Ženich uviděl synovce nevěsty a okamžitě zrušil svatbu: Muž měl stále štěstí a uprchl včas

Bratr celé měsíce sledoval, jak jeho sestra podvádí ženicha, a nakonec zničil její nadcházející manželství. Chlap se přiznal, kým ve skutečnosti je synovec nevěsty. Výsledek: žádná svatba nebude, ale čestný hrdina nic nelituje.

Zdroj: youtube.com

Uživatel na sociálních sítích popsal, jak musel rozrušit svatbu své sestřenice. Podle něj v dětství spolu vycházeli dobře, ale dívka vyrostla „opravdovým monstrem“.
Nejen, že byla nesnesitelná i se svou rodinou, ale také zabývala se vloupáním do domů a krádeží zlata. Také užívala nelegální látky. Její příbuzní ji posílali na léčbu, ale to nepomohlo.

Zdroj: medialeaks.ru

Autor objasnil, že za polovinu těchto hříchů mohou dívky podle zákonů poslat do vězení spolu s rodinou. Vypravující, který byl blízkým příbuzenstvím nevěsty, upozornil na vztah sestřenice a její ženicha.
Faktem je, že na prvním setkání dívka představila svého pětiletého syna za synovce. Poté, co ji muž požádal o ruku a srdce, tuto strategii nezměnila. Nevěsta chlapa ujistila, že je připoutaná k dítěti, a chtěla, aby s ní žil po svatbě.

Zdroj: medialeaks.ru

Řekla mu, že chce vzít s sebou svého synovce i po svatbě. Dodala, že to nezruší jejich dohodu. Opravdu? Synovec? Kompromis? Dobrý přístup k manželství.
Žádný z dívčiných příbuzných nezasáhl do toku lží, ale vypravující nebyl s tím v souladu. Vyvolaný sestřenice byl pro něj jedním z nejlaskavějších a nejinteligentnějších lidí, se kterými se v životě setkal.

Zdroj: youtube.com

Ve výsledku se rozhodl „náhodně“ naznačit nešťastnému ženichovi, že se synovcem jeho nevěsty to není tak jednoduché. Slova dosáhla svého cíle: poté, co se muž dozvěděl, že dívka byla pět let matkou, ji opustil. Poté se však polovina rodiny se utrhla proti autorovi příspěvku.

Zdroj: youtube.com

Proto se chlap obrátil na ostatní uživatele webu s otázkou, zda udělal správnou věc a udělal správné rozhodnutí. Lidé podporovali čestného muže.
Mnoho lidí současně chápe, proč všichni příbuzní autora zuří na jeho čin.

Share