„Kdo je na fotce“: Dnes z této holčičky vyrostla krásná a úspěšná zpěvačka a herečka

Dívka, která se narodila v rodině chudých Portorikanů, od dětství snila o velké scéně. Narodila se v nereprezentativní čtvrtí a strávila své dětství na ulici Black Rock Avenue, která neměla moc hezké obyvatele, což jí umožnilo zmírnit její charakter.

Zdroj: odnaminyta.com

Rodiče snili o tom, že jejich dcera udělá skvělou kariéru v jurisprudenci. Jejich sen však nebyl předurčen k uskutečnění.
Máma, která byla hospodyňkou, starala se o dům a vychovávala tři dcery, se jim pokusila vštípit půvabné chování. Dívka studovala na katolické škole a zpívala tam v sboru.

Všechny její pokusy přesvědčit rodiče, aby jí umožnili vážně se zapojit do uměleckých aktivit, byly neúspěšné. Milující dcera nenašla sílu, aby rozrušit své pečující rodiče a na jejich radu vstoupila na právnickou fakultu, odkud po prvním ročníku utekla.

Taková byla

Zdroj: odnaminyta.com

Potřebovala vést dvojí život: během dne – práce v právní kanceláři a v noci – tanečnice v klubu, vyčerpávalo to a rozrušovalo dívku. Pevně ​​však přistoupila k zamýšlenému cíli. Prvním úspěchem v její kariéře tanečnice bylo pozvání pracovat jako tanečnice se skupinou New Kids on the Block.

Zdroj: odnaminyta.com

Tvrdohlavá a pilná dívka byla zaznamenána a pozvána k účasti v malých seriálech na nepozoruhodné roli. Z nevýznamných televizních pořadů a muzikálů šla do velkých filmů a byla nominována na Zlatý glóbus.

Zdroj: odnaminyta.com

Po tomto úspěchu se zvýšili nabídky od režisérů a začala také kariéra zpěváčky. Neuvěřitelně krásný hlas, lyrický soprán, získal pro ni neuvěřitelnou popularitu, vydala několik sólových alb.

Zdroj: odnaminyta.com

Pravděpodobně jste hned pochopit: o kom se mluví? Nepochybně je to slavná Jennifer Lopez.

Zdroj: odnaminyta.com

Dlouho a pevně zakotvila status jako skandální hvězda.

Share