Zvolený vámi anděl poradí jak nejlépe postupovat v blízké budoucností

Odbornici v oboru ezoteriky pro vás připravili zajímavý test. Pomůže vám pochopit, jak nejlépe postupovat v blízké budoucnosti.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Vyberte si jednoho z andělů a získejte od něj moudré rady.

První anděl

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Musíte přehodnotit svůj vztah ke všem ve vašem okolí. Otevřete se všem svým talentům a neváhejte použit svou kreativitu. To vám pomůže určit, co je pro vás v budoucnu to nejdůležitější.

Když pochopíte, co je vaší největší cíli, váš život bude mnohem lepší a kvalitnější. Navíc lidé, které opravdu potřebujete k vám přijdou sami. Brzo tak najdete člověka, který vám udělá radost.

Druhý anděl

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Máte touhu rozvíjet se. Musíte však analyzovat proč to chcete. Jak jste čistí a spravedliví vůči ostatním. Musíte si pamatovat, že pouze spravedlivý postup vás dovede k požadovanému výsledku.

Pouze pokud uděláte všechno správně, vesmír vám pomůže a otevře vám všechny dveře. Osud vás odmění za vaši dobrou vůli.

Třetí anděl

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Zkuste si představit, že vaše myšlenky jsou mince, které vložíte do prasátka. Negativní myšlenky jsou malé mince, dobré a pozitivní jsou velké a cenné. Do konce roku byste měli přezkoumat své myšlení.

Pokud se naučíte vážit si toho, co máte, a užívat si života, všimnete si, že se všechno kolem vás změnilo. S vaším myšlením a vnímáním světa se váš život změní k lepšímu. Všechno zvladněte!

Čtvrtý anděl

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Musíte si pochopit, že jakákoliv myšlenka ve vaší hlavě se může brzo stát realitou. A proto musíte své sny filtrovat. Děláte plány a sami kreslíte obraz své budoucnosti.

Děláte všechno správně. Investujte více lásky do svých snů o budoucnosti a vesmír vám dá vše, o čem sníte.

Share