“Dostala na modeling nabídky hned z několika agentur”: Roste velká konkurence Agátě Prachařové

35 léta modelka Agáta Prachařová má velkou konkurenci. Její 14 léta sestra Kordula Stropnická se muže stát známou modelkou.

Zdroj: blesk.cz

Kordula je dcerou Veroniky Žilkově a Martina Stropnického, která vyrostla velmi krásnou mladou slečnou. Před třemi roky byla velmi nenápadná, a měla dioptrické brýle. Žilková má na svou dcerou své plány, ale Kordulu táhne k modelingu. Názorem je její starší sestra Agáta.

Zdroj: blesk.cz

“Máme úžasný vztah, jsme jako kámošky. Dostala na modeling nabídky hned z několika agentur. Bohužel, nemůže se tomu věnovat naplno. Čeká ji studium v Izraeli, kam se bude zase vracet”, – řekla Prachařová.

Zdroj: blesk.cz

“Své sestře hodně pomáhám a protože mám s modelingem velké zkušenosti, dává všem agenturám kontakt na mě. Kordula přesně ví, že vzdělání je při ni důležitější, ale vidím, že v mě sestře roste velká konkurence”, – dodala modelka.

Zdroj: blesk.cz

Agáta mysli, že Kordula má všechny šanci se stát známou modelkou. “Je teď ještě malá, ale doufám, že se vytáhne, protože její tatínek je dostatečné vysoký. Také je zlobivější než já, kvůli tomu se v modelingu bude cítit jako ryba ve vodě”, – řekla Prachařová.

Zdroj: blesk.cz

Také modelka se obava, že se ji 2 léta dcera Mie také muže stát modelkou. “Je to velká parádnice. Dnes už si umí vybrat, jaké chce oblečení na sebe, a jen tak něco si vezme”, – dodala Agáta.

Zdroj: blesk.cz

Share