“Připomíná Jandě syna”: Frontman kapely Olympic má nové tetování

Petr Janda je hudebník, skladatel, muzikant a také frontman kapely Olympic. Známy rocker má 4 děti. Jeden jeho syn Petr, bohužel zemřel. Janda si vytetoval na předloktí pavouka, který připomíná mu jeho syna. Na konci nohou pavouk má počáteční písmena jmen svých děti: Petr, Marta, Eliška, Anežka a Rozárie.

Zdroj: ahaonline.cz

“Můj syn Petr už bohužel nežije, Marta, Eliška, Anežka a moji nejmladší dcerka Rozárka. Dohromady je to AMPER,” řekl muzikant, když ukazoval na písmena.

Zdroj: idnes.cz

Ve dnešní době jeho kapela žádné koncerty nemá. Většinu svého času tráví ve zkušebně, ale bez svého oblíbeného klávesáka Jiřího Valenty, který opustil po 34 letech kapelu kvůli svému zdravotnímu stavu.

Zdroj: blesk.cz

“Vzhledem k mému neutěšenému zdravotnímu stavu, musím kapelu opustit. Nebojte se, neumírám, ale bohužel hrát více nemůžu. Jsem vyhořel. Víme že k muzice přesně vrátím, ale trochu později, kdy všechno bude v pořádku,” uvedl Valenta.

Zdroj: blesk.cz

Také klávesák dodal: “Věřím, že kluci najdou náhradu, a budou pokračovat dál. Budu jim držet v této nedobré době palce. Ať žije Olympic!”.

Janda ve dnešní době se soustředil na svoji rodinu. Musí ještě vychovat dvě malé dcerky. Jeho manželka Alice by chtěla ještě jedné dítě, ale Janda s tím úplně nesouhlasí.

Zdroj: blesk.cz

“Moc by přál ještě jedno dítě. Moji dcerky už jsou samostatnější, a já bych chtěl zažít mít ještě jedno miminko. Žena by přála klidně dvě. Bohužel, máme rozum, a s manželkou jsme řekli, že kvůli mému věku, nebudeme mít další děti, nebude to správně,” řekl Janda.

Zdroj: blesk.cz

“Ve dnešní době jsme velmi spokojeni. Máme úžasnou rodinu, já jsem za holky rád. Obě začaly hrát na piano, ale já bych nechtěl, aby byly v showbyznysu. Je to docela těžká práce,” dodal muzikant.

Zdroj: blesk.cz

Petr se na své staří vůbec nestěžuje. Zpěvák říká, že miluje tenis, nic ho nebolí, a také má rád různé akce. “Mužů dělat co chci, a také mám sílu na moje dcerky,” ukončil Janda.

Share