Horoskop od 15. října do 18. října 2020 pro tyto znamení zvěrokruhu: Lev, Panna, Váhy, Štír

Astrologická předpověď pro tento týden: od 12. do 18. října 2020.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Týdenní horoskoppro tyto znamení zvěrokruhu: Lev, Panna, Váhy, Štír od 12. října do 18. října 2020.

Astrologové vytvořili předpověď pro znamení druhého sektoru zodiakálního kruhu. Jaký bude tento týden pro Lva, Pannu, Váhy a Štíra?

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Lev

Nepospíchejte žít, potřebujete se zastavit a podívat se na to co jste již získali. Zastavte se, analyzujte své činy a snažte se pochopit, co děláte špatně.

Je čas si nastavit cíl a plán jak toho dosáhnout. Emoce mohou převzít moc, ale je to pro vás dobré.

Ve středu vám vytrvalost a sebevědomí umožní pochopit a cítit změny kolem vás. Je lepší strávit víkend s rodinou, musíte si odpočinout a najít klid.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Panna

Tento týden bude vyžadovat vaši maximální koncentraci na nějaký konkrétní projekt. Nemusíte spěchat, snažte se více spát a jíst zdravě, práce počká.

Ve sporech nebuďte tvrdohlaví, ale raději pozorně poslouchejte rady ostatních. Začátek týdne může být příznivější než jeho střed.

O víkendech se setkejte s přáteli, pojďte nakupovat a život opět zazáří jasnými barvami.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Váhy

Začátek týdne může mobilizovat vaše konkurenty, ale to by nemělo vás zajímat. Je nutné si pořádně odpočinout, pak dosáhnete úspěchu v podnikání.

Doporučuje se odmítnout papírování ve středu a ve čtvrtek, existuje vysoké riziko, že vám něco důležitého bude chybět.

A na konci týdne se připravte na zkoušky a nečekané kontroly. Víkend vás překvapí, můžete být pozváni do zajímavé společnosti.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Štír

Peníze se do vás doslova tečou, musíte se jen trochu snažit. Nebudete nikdy sami a potenciální partneři sami budou vás kontaktovat a trvat na spolupráci s vámi.

Nebojte se riskovat implementaci i těch nejneuvěřitelnějších nápadů, může to přinést úspěch. Neděle bude plná dobrých zpráv, díky nimž získáte spoustu pozitivních emocí.

Share