Muž vzal svého ztraceného psa z útulku a o den později ho vrátil zpět, protože objevil „vadu“

Muž našel svého nezvěstného psa v útulku pro zvířata. O den později ho však vrátil, protože u svého mazlíčka objevil „vadu“.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jaký zármutek musí majitel pocítit, když ztratí svého milovaného mazlíčka, a jakou radost a štěstí zažívá, když ho najde! To však neplatí vždy. Pes jménem Toby se jednou ztratil na několik týdnů, dokud ho jeho osud nepřivedl zpět k jeho majiteli.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Toby už byl připraven nastoupit do autobusu k dalším domácím mazlíčkům bez domova, aby ho poslali z Nalčiku do Petrohradu na přeexponování. Řidičem tohoto autobusu byl přesně ten muž, který ztratil svého psa, Toby.

Toby před několika týdny utekl ze svého domova a zmizel. Zdálo se, že domácí zvíře uteklo příliš daleko od domova a nemohlo najít cestu zpět. Dobrovolníci byli velmi rádi, že alespoň jeden ztracený mazlíček mohl najít svého majitele, a nechali ho jít.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Toby byl konečně doma, ale nebyl to vůbec šťastný konec. O den později stál pes před branami útulku pro zvířata, ve kterém byl před dnem. Když dobrovolníci uviděli ho, mysleli si, že znovu utekl, a rozhodli se zjistit, co se skutečně stalo. To, co zjistili, je však ohromilo.

Jak se ukázalo, majitel Toby ho dal na ulici sám kvůli tomu, že mazlíček byl kastrovaný. Toby vykastrovali, když byl v útulku, ale pro majitele byl mazlíček poté už nehodný žít na jeho dvoře.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Samotní dobrovolníci po zjištění všeho nevrátili domácího mazlíčka takovému majiteli. Přesto byl odvezen do Petrohradu, kde byli další dobrovolníci připraveni postarat se o něj a hledat mu novou rodinu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Toby musel chvíli žít s různými lidmi. Nejprve s dobrovolnicí Elenou, kde se spřátelil s dalšími mazlíčky, a poté s Annou, která už také měla jednoho psa. Nakonec jeho putování skončilo a on zůstal natrvalo se svou první majitelkou Elenou. S tímto milým a laskavým psem se nemohla rozloučit.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Během doby, kdy byl Toby přeexponovaný, byl vyšetřen veterináři a po rentgenu se ukázalo, že má v těle dvě kulky. To naznačovalo, že jeho předchozí život nebyl vůbec snadný. Jinak zdraví zvířete bylo v pořádku. Naštěstí všechny špatné věci zůstaly pozadu. Nyní Toby žije ve velké a přátelské rodině a je šťastný!

Share