“Zlá Dora” z Popelky oslavila 75 narozeniny: Čemu se dnes Dana Hlaváčová věnuje

Dana Hlaváčová, kterou všichni znají z pohádky Tři oříšky pro Popelku v sobotu oslavila své 75. narozeniny. Čemu se ve dnešní době věnuje herečka?

Zdroj: blesk.cz

Sestra známé herečky Jany Hlaváčové měla po své životní roli o kariéru postaráno. Po “zlé Dorě” v Popelce Dana ulovila roli i v dalších významných projektech.

Zdroj: blesk.cz

Byla hlavní hrdinkou seriálu Lékař umírajícího času a také ve filmu Já už budu hodný dědečku!. Bohužel na konci 90. let její hvězdička přestala stoupat, kvůli tomu ukončila kariéru herečky, a utekla za svou dcerou Lucií Matouškovou do Mladé Boleslavi.

Zdroj: fdb.cz

“Chci ještě žít, ne se udřít. Ale nudu opravdu neznám,” řekla před 30 lety o svém ukončení herecké kariéry. Po pár letech se znovu vrátila ke hraní, ale jenom k jeho limitované edici.

Zdroj: kultura.cz

Měla jenom malé role v Andeli Páně, Bastardech a také v pokračování Básníků čekajících na zázrak, které byly velmi hořce přijaté. Tyhle roli neudělali z Hlaváčové velmi populární herečku.

Zdroj: kinobox.cz

Hraní je taková věc, kterou musíš věnovat naplno, což Dana nějakou dobu nedělala. Ve dnešní době “zlá Dora” žije klidně v Boleslavi, a věnuje celý svůj čas své dceři a své vnučce.

Share