Tato 33 letá americká zdravotní sestra s neobvyklou postavou způsobila hodně diskuse

Dnes budeme mluvit o zdravotní sestře s neobvyklou postavou, která je také modelkou na Instagramu. Jmenuje se Dana Learn, je jí 33. Narodila se v Rochesteru (součást státu New York).

Zdroj: falover.ru

Táta krásy pracoval jako řidič taxi a maminka učila studenty na místní lékařské fakultě. Rodiče snili o tom, že se jejich dcera v budoucnu rozhodne spojit svůj život s medicínou, protože v USA je práce lékaře považována za prestižní a vysoce placenou.

Zdroj: falover.ru

Rodiče utratili velké množství peněz za lektory, aby připravili Danu na budoucí obtížné vzdělávání na univerzitě. Ve škole holka neustále chodila na přípravné kurzy.

Zdroj: falover.ru

Před přijímacími zkouškami se něco najednou úplně pokazilo. Dana uvedla, že si nepřeje utrácet až deset let vzděláváním.

Snila co nejdříve, aby mohla začít žít nezávisle na prostředky mámy a táty. A to není možné, pokud jste věčný student.

Zdroj: falover.ru

V důsledku toho byla rodina nucena zaujmout postavení dcery. Bylo jí umožněno jít na lékařskou fakultu, kde učila její matka.

Zdroj: falover.ru

Během studia dostala Dana mnoho užitečných informací o lidském těle. Nejvíc se zajímala o to, jak tělo reaguje na různé druhy fyzické aktivity.

Zdroj: falover.ru

Chtěla vidět změny na vlastním těle, takže se zapsala do tělocvičny. Každé tři dny byla vážena na speciálních vahách, které počítaly množství tuku a svalové hmoty.

Zdroj: falover.ru

Ve čtvrtém ročníku však Dana uvedla, že nyní chce začít žít samostatně, ale nechce dokončit studium.

Zdroj: falover.ru

Pracovala jako fitness trenér v tělocvičně. Ale po několika letech se stále rozhodla absolvovat nějaké kurzy, které jí stále umožňovaly být zdravotní sestrou na kosmetologické klinice.

Zdroj: falover.ru

Dostává peníze z kanálu Instagram, kde má 358 tisíci fanoušku. Dívčí postava opravdu přitahuje pozornost, je velmi neobvyklá a krásná.

Zdroj: falover.ru

Share