Test od anglických psychologů: pomůže se na sebe podívat z jiné strany a nahlédnout do skrytých koutů svého podvědomí

Vždy si myslíme, že dokonale poznáme sami sebe. Ale dojde k situacím, kdy se chováme velmi podivně. Abychom lépe poznali svou podstatu a nahlédli do skrytých koutů svého podvědomí, psychologové vytvářejí druhy testů, které nám pomáhají se na sebe podívat z jiné strany.

Zdroj: poshepky.com

Hlavní povahové rysy

Abys poznal něco o sobě, vyber si jeden z hrnků. Podívej se na ně a představ si, že si chceš udělat čaj. Který z nich si vybereš?

Zdroj: poshepky.com

1. Hrnek s kočičkou

Jste velmi pozitivní člověk, který má kolem sebe vždy spoustu přátel. Lidé si váží tvou přátelskost a upřímnost. Kromě toho jsi dobrý společník a umíš dobře komunikovat. U lidech vidíš jen to dobré a sám máš z toho radost. Někdy ale se tato víra v lidi obrací proti tobě.

Zdroj: poshepky.com

2. Hrnek se vzory

Jsi člověk, kterému záleží na kvalitě. Od ostatních lidí tě odlišuje taktnost, ale pokud něco jde nejde podle tvých představ, můžeš vybouchnout. Takoví lidé často žijí ve své komfortní zóně a plánují každý den. Lidé tě vnímají jako sebevědomého člověka, ale často je po pouze hraješ kvůli nízkému svědomí. Inteligence a moudrost ti pomáhají vše kolem sebe držet pod kontrolou. Všechno by bylo v pořádku, ale někdy věříš osobám, které si to vůbec nezaslouží.

Zdroj: poshepky.com

3. Hrnek se zajíčkem

Tito lidé se vždy snaží pomáhat ostatním, aby se cítili potřební. Jsou šťastní pouze tehdy, když ostatním na nich záleží. Proto často děláš něco, co po tobě chtějí ostatní, nikoli to, co bys doopravdy chtěl. Daří se ti v práci, můžeš vyřešit několik problémů najednou. Jsi perfektní zaměstnanec, který se vyrovná s jakýmkoliv problémem. V osobním životě však je pro tebe těžké najít rovnováhu.

Zdroj: poshepky.com

4. Hrnek se srdíčky

Vždy máš spoustu práce, činností a schůzek — nezbývá ti čas na sebe. Věčný spěch ti brání pochopit, co je v tomto světě opravdu důležité. Měl bys více času věnovat vlastním myšlenkám a prožitkům, neměj z toho strach. Jsi skvělý, vše zvládáš perfektně, musíš ale přemýšlet o tom, co opravdu chceš od života. Zpomal a podívej se na svět kolem sebe!

Zdroj: poshepky.com

5. Hrnek s kytičkou

Lidé, kteří si vybrali tento šálek, jsou velmi laskaví a čistí. V životě jim však často chybí nové emoce a zábava. Abys byl šťastný, nauč se si stanovovat cíle a plnit si je. Hodně ti záleží na svých blízkých a vážíš si života, dobrého odpočinku, ale nejsi šťastný v práci. Měl by si najít člověka, který ti pomůže se cítit potřebný a důležitý.

Zdroj: poshepky.com

6. Hrnek s puntíky

Tito lidé jsou velmi pracovití, ale často se jim mění nálada. Z tohoto důvodu veškerá jejích snaha a čas ztrácejí význam, protože věcí nedotáhnou do konce. Právě to ti brání v dosahovaní svých cílů. Myslíte si, že nemá smysl projevovat své city, ale ostatní oceňují tvoji nenamyšlenost a upřímnost. Jsi velmi příjemný člověk. Občas se cítíš slabý a podlehneš smutku. Neměl bys to dělat, a o to víc bys neměl hledat ve smutku nějaký hluboký význam. Snaž se podívat na svět z jiného pohledu.

7. Hrnek s kosočtverci

Jsi přesný a dochvilný člověk. Vše máš naplánováno dopředu, proto nemáš rád překvapení. Často ti to ale brání si vychutnat skutečnou chuť života. Neboj se na chvíli přestat ovládat svůj život a užit si ho naplno!

Zdroj: poshepky.com

8. Hrnek s chobotnici

Jde o člověka, který vždy chápe a vidí podstatu všech věcí. Často se angažuješ ve své práci a děláš jen to, co tě opravdu baví. Tvůj intelekt již víckrát zapůsobil na ostatní. Tvá hlava je plná inovativních nápadů a plánů, ale máš problém o něj říct nahlas. Ve skutečnosti jste uzavřený člověk, introvert s bohatým vnitřním světem.

Zdroj: poshepky.com

9. Hrnek se sněhovou vločkou

Tento člověk nemůže žít bez lásky. Máš rád upřímné rozhovory, zajímavé knihy a příjemné filmy. Sdílení svých koníčků je nedílnou součástí tvého života. Někdy se rád chlubíš svými úspěchy, čímž můžeš přispívat k horší pověsti. Nemáš žádné problémy se sebevědomím a hodně lidi ti závidí. Často ale se prosazuješ ne příliš čestnými a ušlechtilými způsoby. Podívej se kolem sebe a pochopíš, že v životě je mnoho dalších zajímavých věcí.

Který hrnek sis vybral? Vše odpovídalo tvé osobnosti?

Share