55letá žena v domácnosti se úplně přestala o sebe starat: stylista vytvořil zázrak a nyní je z ní skutečná kráska

Stylista Christopher Hopkins je schopen vytvořit skutečný zázrak se vzhledem jakékoli ženy. Jeho zlaté ruce snadno přemění unavené ženy v domácnosti na elegantní krásky.

Zdroj: tintelekt.com

Příběh Terry Crowns

Obyvatelka Texasu jménem Terry nedávno oslavila 55. narozeniny. Minulý rok byl plný šoků – rodina Cronesů musela přežít tři tornáda. Během toho ztratili dvě malá štěňata a uvědomili si, že je to znamení a je čas se přestěhovat.

Na novém místě nemohla Terry najít blízké známé a cítila se velmi osamělá. Starala se o děti a dům a často si říkala „vdova profesorky“. Zatímco děti byly ve škole a její manžel byl v práci, strávila dny ve zcela prázdném domě.

V určitém okamžiku se žena stala skutečným samotářem a ztratila motivaci alespoň trochu se starat o sebe.

Její manžel viděl, jak depresivní je jeho žena, neustále ji podporoval a motivoval k pozitivním změnám. A v jednu chvíli se rozhodla.

Proměnění

Když měla Terry příležitost navštívit židli populárního stylisty Christophera Hopkinse, ani na okamžik nepřemýšlela. Žena byla podporována její rodinou a všichni společně šli do salonu.

Zdroj: tintelekt.com

Účes, který Terry nosí posledních pár let, ji vůbec nesluší, ale nevěděla, jak to změnit. V šikovných rukou Christophera se však její vlasy změnily ve stylové a upravené vlasy a d9kz tomu vypadala žena o deset let mladší.

Měkký styl byl tak harmonický s její povahou, že nemohla uvěřit své proměně.

Obraz byl doplněn profesionálním líčením, které z ženské tváře vymazalo stopy každodenního života ženy v domácnosti. Znovu cítila sílu, inspiraci, touhu žít a užívat si života.

Zdroj: tintelekt.com

Reakce manžela a dětí nenechala dlouho čekat – s nadšením koukali na novou Terry. Na jejich tváří byl úsměv.

Zdroj: tintelekt.com

Samotná hrdinka byla s výsledkem spokojena: „Už nevypadám jako nezaměstnaná a mohu znovu jít do práce! Je čas na radikální změnu.“

PSALI JSME: STYLISTKA SE ROZHODLA POTĚŠIT SVOU BABIČKU A UDĚLAT JÍ NÁDHERNOU OMLAZUJÍCÍ ZMĚNU: KDYŽ VIDĚLA VÝSLEDEK, BYLA NADŠENÁ A VYPADALA O 20 LET MLADŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: “STALA JSEM SE MLADŠÍ O 40 LET”: JAK STYLISTA MĚNÍ ŽIVOT ŽEN

Share