17letý mladík a 31letá žena porodili ditě: Jak vypadá jejich rodina nyní

Chlap dokonce pomohl své vyvolané dítě porodit. Tento příběh se stal v Anglii. Mladá žena porodila dítě v 31 let. Na tom není nic špatného. Setkala se však s chlapem, kterému bylo v době narození dítěte pouhých 17 let.

Zdroj: optim1stka.ru

Pár trvá na tom: milují se navzájem, jsou to obyčejní lidé a nikdo nemusí do jejich vztahu vměšovat. Podle ujištění mladé matky je chlap docela spokojený s rolí mladého otce.
Jack a Catherine začali komunikovat na internetu a nejprve nemluvili o něčem vážném. Chlap nedával velkou pozornost na věkový rozdíl, ale pár se postupně sbližoval a nikdo nepočítal roky.

Zdroj: optim1stka.ru

Ukázalo se, že musel pomoct své vyvolané dítě porodit. Jack se však nepovažuje za uraženého osudem ani za podvedeného. Dokonale chápe hodnotu rodiny, dětí a blízkých lidí, je potěšen rolí otce.
Rychlý románek nabíral na obrátkách, v určitém okamžiku se pár se otočil do víru vášně. Chlap měl jen 16 let, ale nesnažil se skákat mezi ženy, byl si jistý se svými pocity. Těhotenství se stalo 7 měsíců po začátku románu. Rozhodli se stát se rodiči po vzájemné dohodě.

Zdroj: youtube.com

A stále dokazují svým vlastním příkladem, že v jejich vztahu není nic kriminálního ani nezdravého.
A co by mohlo být kriminální na tom, že se o sebe postarají dva docela zralí a inteligentní lidé, kteří si nechali vlastní dítě a starají se o něj se vší možnou odpovědností? Doby, kdy se lidé brali v mladém věku, lidstvo přežilo dokonale.
Catherine je již dvakrát matkou: jejím starším dcerám je 5 a 13 let. Jack s nimi ladí dobře, i když se nesnaží být jejich otcem. Ale rodina žije společně, jako opravdová rodina. Každému na sobě záleží. Chlap je doma potřebný, a tak se rozhodl na chvíli opustit školu. Jack pracuje v autoservisu, doma dělá mužské povinnosti a ladí s oběma dívkami, i když je jejich věkový rozdíl velmi malý.

Zdroj: optim1stka.ru

Jak se stalo, že se Jack musel podílet na narození své vlastní dcerky?
Catherine si vzpomíná, že šla do městské nemocnice, jakmile ucítila bolest. Zkušená matka trvala na tom, že už je to blízko. Lékaři však pár poslali zase domů.
Byli si jisti, že je příliš brzy na to, aby si dělali starosti. Katherine tam šla znovu, pak znovu. A pokaždé, když se vrátila, tvrdili, že je pro ni příliš brzy. Catherine se pokusila hádat, protože už se jí podařilo porodit dvě holčičky. Pátýkrát ji ale opět poslali domů.P orod se začal po vracení domů a již nebylo možné zase jet do nemocnice.

Zdroj: optim1stka.ru

Jack musel pomoct své milované porodit pod vedením hlasu z telefonu. Vysvětlili mu, co má dělat, a chlap to zvládl navzdory strachu a vzrušení. Dítě se narodilo přímo doma v ložnici. Jack musel svléknout oděv Catherine, v tu chvíli se už objevila hlavička dítěte.
Dcera byla cyanotická, jakoby neměla dostatek kyslíku, ale tady se Jack nezmýlil. Zabalil dítě do ručníku, promnul kůži a ona brzy ožila, rozplakala se – a mladí rodiče vydechli úlevou.

Zdroj: youtube.com

Catherine stále nemůže zapomenout, jak vzlykala vzrušením a potěšením. Chlap se vyrovnal se situací, kdy i dospělí muži omdleli. I když jsou právě při porodu, omdlévají znovu a znovu, ale pro Jacka to neplatí.

Po takové zkušenosti prostě nemůže být špatným otcem. Zatímco jeho vrstevníci se baví v nočních klubech a zkoušejí různé látky, chlap vychovává své první dítě a dělá to perfektně. Catherine se těší, až dcerka Jane uslyší příběh o svém narození. Připouští, jak těžké pro ni bylo překonat psychologickou bariéru: 14 let rozdílu není málo. Koneckonců její tchyně je jen o 8 let starší. Angela byla šokovaná. Ale ukázalo se, že se to stalo.

Zdroj: optim1stka.ru

Jack stále vzpomíná, jak byl ohromen, když viděl své dítě poprvé na ultrazvuku. Tlukot srdce na obrazovce ho změnil. A nebyl pro něj problém vykoupat dítě, vyměnit plenu, dokáže dítě nakrmit z láhve.
Každý může vidět, jak se Jack stal otcem, a jsou touto skutečností ohromeni.
Všichni kromě malé Jane. Je si jistá, že by to tak mělo být.

Share